MSI 3080 Ti FTW3 vs RTX 4070 Ti

Bütçe
25000 tl

yubilsal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz haftalarda Amazon'dan EVGA 3080 Ti FTW3 ekran kartını 21.000 TL'ye satın almıştım. Biliyorsunuz şimdi 4070 Ti'lar çıktı, ekran kartını henüz kutusundan çıkartmadığım için iade edip 4070 Ti mi alsam diye çok kararsız kaldım. 4070 Ti'lar da 25 bin civarlarında duruyor şu anda.

Amazon'dan satın aldığım kart: https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0963TJNHG/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o05_s00?ie=UTF8&th=1

Kesinlikle 4070 Ti alın hocam.

4070 Ti, saf güç olarak 3090Ti ile neredeyse kafa kafaya. DLSS 3 ile geçecektir. 4070 Ti her türlü daha iyi 3080Ti'dan.

Teşekkürler arkadaşlar, yorumlarınızı da dikkate alarak Amazon'a iade talebi oluşturdum.
Şimdi bir sorum daha var :) Sizce piyasadaki 4070 Ti 'lar arasında hangisini tercih etmek doğru olur ?
Ben şunlar arasında tercih yapabilirim diye düşünüyorum :

Teşekkürler arkadaşlar, yorumlarınızı da dikkate alarak Amazon'a iade talebi oluşturdum.
Şimdi bir sorum daha var :) Sizce piyasadaki 4070 Ti 'lar arasında hangisini tercih etmek doğru olur ?
Ben şunlar arasında tercih yapabilirim diye düşünüyorum :

İki model de çok pahalı.

Şimdi bir sorum daha var :) sizce piyasadaki 4070 Ti'lar arasında hangisini tercih etmek doğru olur?
Ben şunlar arasında tercih yapabilirim diye düşünüyorum:

Şu anda 4070 Ti'ler Türkiye'de haddinden fazla pahalı. Bu kartların firmaların orta modelleri 20k bandını geçmemesi gerekiyor.

Geri
Yukarı