MSI 4070 Ti Gaming X Slim alınır mı?

@GeneralSkywalker tamam sen kazığını ye ne edeyim. Senin iyiliğin için dil döküyoruz burada.

@GeneralSkywalker tamam sen kazığını ye ne edeyim. Senin iyiliğin için dil döküyoruz burada.
Milletimize iyilik yapmaya değmez bu zamanda 👍

Sıfır 3060 ti alınır mı 12.800 5000 serisi gelene kadar idarelik ?

Yavaşsın. Konuşmalar monuşmalar hepsi önceden yapılacak, sen direkt kart elinde bekleyeceksin. Hatta üyelik oluşturup kartı kaydedeceksin sitelere önceden.

Neyse aldın Galax'ı dursun, yalnız 1 şubat'a sipariş ne be, 1 hafta nereden geliyor bu kartlar.

Usta 12.800 3060 Ti alınır mı? Sıfır idarelik 5000 serisi bekleyeceğim nedersin? Gigabyte Gaming OC Pro tam markasi.

Son düzenleme:
4070 süper almadigima pişman olmam değil mi?

Işın izleme ile işi varsa 4070 Super'e kasılır öbür türlü hayır. RT kapalı performans farkları düşük, fiyat farkı ise yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Işın izleme ile işi varsa 4070 Super'e kasılır öbür türlü hayır. RT kapalı performans farkları düşük, fiyat farkı ise yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Serush konu açmaktan 1 gün ban yedi ben arkadaşıyım, aldığı Galax'i iade edip parası hemen yatarsa bunu alması mantıklı olur mu? ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR

İşim olmuyor RT / DLSS sadece Rust oynuyorum.

Serush konu açmaktan 1 gün ban yedi ben arkadaşıyım, aldığı Galax'i iade edip parası hemen yatarsa bunu alması mantıklı olur mu? ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16GB GDDR6X 256 Bit DLSS 3 Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR

O paraya 7900XT alırım 😀

Ona bir şey diyemem. Sipariş iptali edecekse de şimdi edecek ya da hiç elleşmeyecek. Galax EX Gamer da bayağı iri kart yani soğutma ve ses açısından TUF'dan geri kalacağını düşünmüyorum.

ASUS markası için ölüp bitiyorsa risk alabilir onun dışında aldığı kart güzel. Ben de burada Colorful kullanıyorum bayağı mutluyum misal.

Yeni konular

Geri
Yukarı