MSI 6800XT X Trio dik montaj sıcaklık değerleri

• Konuyu başlatan vKai
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 827
Ya fan koyacak yer dolu da benim kartı normal taktığım da fana ihtiyacım yok zaten buz gibi çalışıyor mubarek. Kartı dik taktığımda ısınıyor ona da yapacak bir şey yok bir ara o arkadaki kart plaketi kullanan aparatı alıp denerim.
Hocam teknobiyotik'in kendi markası Dark'ın bir modeli var aşağı linkini koyacağım. Ona bakın bence. Dik ekran kartı konulabilen en ucuz kasa diye bayağı övüyorlar Youtube'da incelemesi de var.

Hocam Teknobiyotik'in kendi markası Dark'ın bir modeli var aşağı linkini koyacağım. Ona bakın bence. Dik ekran kartı konulabilen en ucuz kasa diye bayağı övüyorlar YouTube'da incelemesi de var.

Eyvallah ama kasa değiştirmeyi düşünmüyorum kasaya aşık olarak aldım kartı normal takarım yine kasayı değiştirmem ya.

Eyvallah ama kasa değiştirmeyi düşünmüyorum kasaya aşık olarak aldım kartı normal takarım yine kasayı değiştirmem ya.

Pek öyle aşık olunacak bir tarafı yok kasanızın ama gönül işte. 😅 Bu sisteme daha görkemli kasalar giderdi. Baya pahalıymış birde. Pekte karlı bir alışveriş değil ama güle güle kullan.

Geri
Yukarı