MSI A88X G45 tabanlı sistem

Kaytuka

Hectopat
İki adet sistem tasarladım bütçe nedir sistem iyi değil falan yazmayın sadece bunu seç diyin koyduklarım hariç tavsiye istemiyorum.
2014-05-09 01-03-12 Ekran görüntüsü.png
2014-05-09 00-57-24 Ekran görüntüsü.png

Bence ikinci sıradaki, sen tavsiye istemiyorum demişin ama AMD işlemciler 1866 Mhz da çalışıyor. Ramler 1866 Mhz olursa daha iyi olur. WD Caviar Green genelde ikinci disk olarak tercih ediliyor yani depolama için. Performans istiyorsan Caviar Black alabilirsin.

NOT: Yanlışlarım varsa arkadaşlar düzeltin bizde öğrenelim.

Son düzenleme:
İster 1. seçeneği seç al kur yada 2. seçeneği al kur kullan. Sana tek tavsiyem 2tb hdd alacağına 1 adet 120GB SSD al, sistemini kurar üstüne 3-4 tanede oyun yüklersin.

Bence ikinci sıradaki, sen tavsiye istemiyorum demişin ama AMD işlemciler 1866 Mhz da çalışıyor. Ramler 1866 Mhz olursa daha iyi olur. WD Caviar Green genelde ikinci disk olarak tercih ediliyor yani depolama için. Performans istiyorsan Caviar Black alabilirsin.

NOT: Yanlışlarım varsa arkadaşlar düzeltin bizde öğrenelim.
Ben ileriye dönük aldım ve AMD 1866 ve üstü Mhz ile uyumlu sonuçta, zaten bios denilen bir şey var oradan düşürebilirim ve ben zaten WD serisini biliyorum zaten şuan 500gb blue ve 120gb ssd var.Bunu setup dosyaları film ıvır zıvır için seçtim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı