MSI Afterburner 0xc000007b hatası

tridyboos

Centipat
Daha fazla  
1677056233226.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşturup paylaşın.

10 kere denedim :D fps monitöre geçtim başka forumdan yazdılar biri dedi msı desteğini çekmiş afterburnerdan yani sorunlar oluşa bilirmiş win10 da sorun olmaya bilir ama ben win11 kullanıyorum
Garip valla, bende de 11 yüklü bir sorun oluşmadı şimdiye kadar düşman kulağına kurşun :D

Rapor oluşturursanız bir 10 kere daha denemenize gerek kalmayacağını düşünüyorum. Mesajı dikkate almayıp rapor oluşturmamanızın bir sebebi var mı?

Bu sorun hakkında diğer forumda da konu açmıştınız fakat yine aynı şekilde mesaja geri dönüş yapmamıştınız. Yine aynı konuyu açıp yardım bekliyorsunuz. 1 ay içinde oturup yüzlerce rapor oluşturabilirdiniz.

Rapor oluşturun. Aldığınız hatanın desteğin geri çekilmesiyle alakası yok.

Son düzenleme:
Rapor oluşturursanız bir 10 kere daha denemenize gerek kalmayacağını düşünüyorum. Mesajı dikkate almayıp rapor oluşturmamanızın bir sebebi var mı?

Bu sorun hakkında diğer forumda da konu açmıştınız fakat yine aynı şekilde mesaja geri dönüş yapmamıştınız. Yine aynı konuyu açıp yardım bekliyorsunuz. 1 ay içinde oturup yüzlerce rapor oluşturabilirdiniz.

Rapor oluşturun. Aldığınız hatanın desteğin geri çekilmesiyle alakası yok.

Rapor oluşturmuştum fakat 5-6 adet DLL dosyası bulunamamıştı. İnternette araştırdım bulamadım DLL dosyalarını ben de bıraktım. Forza 4 oynayayım dedim değerlere bakmak için ihtiyacım oldu konu açtım raporlama kendi kendine DLL dosyası indirse sorun kalmayacak fakat 1 DLL değil ki 5-6 adet vardı, birçok hata daha vardı ben de vazgeçtim. Birisi FPS monitör önerdi indirdim bal gibi de kullanıyorum şu anda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rapor oluşturmuştum

Raporu siz incelemeyeceksiniz. Oluşturup paylaşacaksınız. Process Monitor eksik DLL dosyalarını otomatik olarak indirmez. Eksiz veya hatalı olan DLL dosyalarını belirtir.

Afterburner'ı kullanmak istiyorsanız rapor paylaşın. 5 dakikanızı bile almayacak bir işlem için bu kadar uğraşıp beklediğinize değmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı