MSI Afterburner FPS göstergesi çalışmıyor

Aktab

Femtopat
Daha fazla  
Dostlarım öncelikle merhaba sistemimde FPS, işlemci sıcaklığı vb. şeyleri öğrenmek istiyorum. MSI Afterburner ve Rivatuner'ı da indirdim kurdum. İzleme bölümündeki tüm ayarları da yaptım fakat hiç FPS bile gözükmüyor. Battlefield 2042 oynuyorum. Steam'den kodu da yazdım. Resim ekledim en az 10 kere silip tekrar yükledim fakat hala sorunum devam ediyor. Yardımcı olur musunuz?

17025538535228658497279106957255.jpg
17025538681215499988736346174529.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
NVIDIA GeForce Experience indir hocam alt+R tuşuna basınca ikisine aynı anda sağ üstte FPS gösterecektir. Afterburner'de FPS yazısı kalkmış, önceden ben de kullanıyordum sonra içinde bulamadım. Bu yöntemle hallediyorum bakmak istediğimde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Afterburner'de FPS yazısı kalkmış önceden bende kullanuıyordum sonra içinde bulamadım bu yöntemle hallediyorum bakmak istediğimde.
Hayır kalkmadı.

Dostlarım öncelikle merhaba sistemimde FPS, işlemci sıcaklığı vb. şeyleri öğrenmek istiyorum. MSI Afterburner ve Rivatuner'ı da indirdim kurdum. İzleme bölümündeki tüm ayarları da yaptım fakat hiç FPS bile gözükmüyor. Battlefield 2042 oynuyorum. Steam'den kodu da yazdım. Resim ekledim en az 10 kere silip tekrar yükledim fakat hala sorunum devam ediyor. Yardımcı olur musunuz?

Eki Görüntüle 2052353Eki Görüntüle 2052356
Saatin solundaki yukarı ok işaretli bölümden Riva Tuner programını açın (Afterburner açık olmalı) ve Application detection level'i high seçin.

İşe yaramazsa Custom Direct3D support seçeneğini "On" yapıp deneyin.

@196449 'nın da dediği gibi önce Afterburner açık olsun.

Bu bende de oluyor ben şöyle yapınca düzeliyor: Afterburner'ı oyunu açtıktan sonra değil de açmadan önce çalıştır ve kapama ardından oyunu çalıştırınca olması gerektiğini düşünüyorum. Bende işe yarıyor.

Hayır kalkmadı.

Saatin solundaki yukarı ok işaretli bölümden riva tuner programını açın (Afterburner açık olmalı) ve application detection Level'i high seçin.

İşe yaramazsa Custom Direct3D Support seçeneğini "on" yapıp deneyin.

@196449'nın da dediği gibi önce Afterburner açık olsun.

Cezam vardı kusura bakmayın hocam dediğinizi yaptım hala aynı ETS 2 de açılıyor fakat BF2042 de olmuyor 3.parti kodunu da yazdım düzelmedi.

Bu bende de oluyor ben şöyle yapınca düzeliyor: Afterburner'ı oyunu açtıktan sonra değil de açmadan önce çalıştır ve kapama ardından oyunu çalıştırınca olması gerektiğini düşünüyorum. Bende işe yarıyor.
bf2042 de açılmıyor hocam

Yeni konular

Geri
Yukarı