Msi Afterburner OSD Görünmeme Sorunu

Boris7503

Kilopat
Makaleler
1
Yer
republic of banana
Merhaba arkadaşlar, bilginiz gibi Msi afterburner yazılımı ile oyun esnasında istediğimiz bir köşede FPS değeri ve ısı değeri görebiliyoruz fakat ben ayarları yapmama rağmen görünmüyor nerde hata yapıyor olabilirim ? Sizde aynı problem var mı ?
osd.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorunu bende yaşıyorum herşeyim aktif ama csgoya giriyorum yok değerler gözükmüyor?
CS:GO'ya trusted mod özelliği geldi hocam, CS:GO'da göstermek istiyorsanız başlatma seçeneklerine -untrusted yazın. Güven faktörünüzü düşürür yalnız bilginiz olsun.

aynı şey benım basıma da geldı pc e format bile attım açıldıkdan sonra yanı pc hazır hale geldık den sonra cs go actım ilk geldı ekrana oyunu kapatıp tekrar actıgım da gıttı sonra Gpu tweark 2 mi ne iş te onu denedım o da olmadı hepsini sildim birdaha yükledim olmuyor abi kafayı yicem allah aşkına yardımcı olun

aynı şey benım basıma da geldı pc e format bile attım açıldıkdan sonra yanı pc hazır hale geldık den sonra cs go actım ilk geldı ekrana oyunu kapatıp tekrar actıgım da gıttı sonra Gpu tweark 2 mi ne iş te onu denedım o da olmadı hepsini sildim birdaha yükledim olmuyor abi kafayı yicem allah aşkına yardımcı olun
Forum kurallarını okumadınız galiba. Konu 2015'te açılmış sorunu olan varsa yeni konu açabilir.
Konu kilitlenmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı