MSI Alpha 15 A4DEK-018XTR alınır mı?

Bütçe
13.000
Makaleler
10
Yer
Konya, Selçuklu
Daha fazla  

Artık paramı biriktirdim ve aklıma direkt bu bilgisayar geldi. Klavyesi nasıl, RGB var mı, kasası hangi malzemeden üretiliyor? Bu sorular aklımda cevaplarsanız sevinirim, başka önerilere açığım.

@Radeon RX 5500M.

Son düzenleyen: Moderatör:
bende alpha 15 ile t7 v19.7 arasında kaldım ikiside alınır bilgisayar
msi kalitesi var ama dezavantajları :
15inç olması
8 ram olması(bu ucuza çözülür dert degil)
Ssd okuma yazma hızının çok düşük olması
Birde msi garanti servisini hep kötü duydum

Bende Alpha 15 ile T7 v19.7 arasında kaldım ikisi de alınır bilgisayar
MSI kalitesi var ama dezavantajları:
15inç olması
8 RAM olması(bu ucuza çözülür dert degil)
SSD okuma yazma hızının çok düşük olması
Bir de MSI garanti servisini hep kötü duydum.

MSI servisinin bende iyi diye diye duydum 15 inç olması benim için dert değil 8 GB RAM takarım zaten SSD biraz sıkıntı gibi bize @Radeon RX 5500M hocam yardım eder.

MSI servisinin bende iyi diye diye duydum 15 inç olması benim için dert değil 8 GB RAM takarım zaten SSD biraz sıkıntı gibi bize @Radeon RX 5500M hocam yardım eder.
evet 15 inç ve ram çok sıkıntı degil,
Hocam garantiyi bilmiyorum ben kitleyen bi servis diye duydum hep o yönden monster msi kalitesi fark neyse garanti servisindede tam tersidir ama monsterın servis, bakımı falan gerçekten iyidir
Ssdye çözüm bulsam bende almayı düşünürdümde kafamı karıştırdı baya degiştirmek masraflı olur baya

Artık paramı biriktirdim ve aklıma direkt bu bilgisayar geldi. Klavyesi nasıl, RGB var mı, kasası hangi malzemeden üretiliyor? Bu sorular aklımda cevaplarsanız sevinirim, başka önerilere açığım.

@Radeon RX 5500M.

RGB'nin alası var:D her tuşa ayrı renk atayabilirsiniz(klavye SteelSeries tüm her şey SteelSeries Engine 3 üstünden yapılıyor) kasa gri renk alüminyum hisli sert plastik. Üst kapak metal, alt taraf sert plastik. Gayet sağlam bir alet. 17 inç olandan fotolar:

1613555278011.png

1613555342114.png

1613555394441.png

Geçen seneki Alpha 15 fotoğrafı:

1613555487014.png

RGB'nin alası var:D her tuşa ayrı renk atayabilirsiniz(klavye SteelSeries tüm her şey SteelSeries Engine 3 üstünden yapılıyor) kasa gri renk alüminyum hisli sert plastik. Üst kapak metal, alt taraf sert plastik. Gayet sağlam bir alet. 17 inç olandan fotolar:

Eki Görüntüle 883534

Eki Görüntüle 883537

Eki Görüntüle 883544

Geçen seneki Alpha 15 fotoğrafı:

Eki Görüntüle 883550

Kesinlikle bunu alıyorum tek korkum driverlar sorun oluyor mu?

Geri
Yukarı