MSI Alpha 15 A4DEK-018xtr deneyimleriniz

MSI globaldeki ekran kartı driveri dışında en güncel sürümü yüklediğinizde ya da başka bir sürümü, pencereli açılmayıp direk tam ekran olarak açılan oyunlarda siyah ekran alacaksınız girerken veya cs de 4:3 yapmak, çözünürlük değişmek isterseniz yine bu sorun ortaya çıkacak sadece cs değil her çözünürlük değişiminde ya da tam ekran açılan oyunda böyle olacak. Çözümü globaldeki ekran kartı driverini kullanmak. @Meras35 dokununca uykudan çıkmama da globaldeki driver ile çözülüyor hocam. :)

SOTTR'de %98 kullanımda 90W çekiyor. Arkadaşta mining yapıyor onda da 95 çekiyormuş :D
Hocam bios nereden bulabilirim acaba MSI sitesindeki eski mi daha yenisi varmıdır?

Dediğiniz globaldeki yeri nerden bulcaz ?

VGA kısmındaki driveri indiriceksiniz.

VGA kısmındaki driveri indiriceksiniz.
Yani bilgisayar geldiğinde driverleri MSI sitesindenmi kurmalıyım?

Hocam, yaklaşık 2 haftadır 10k civarında laptop arıyorum. Sade görünüşü, 4800h ve rtx2060 olması sebebiyle Lenovo Legion'da karar kılmıştım ama son bir kez daha incelemelere bakınca vazgeçmiştim. Alpha 15 A4dek kasa kalitesi nasıl ? en çok bunu merak ediyorum ? rx5600m'le RDR2 oynama fırsatın oldu mu ?

Hocam, yaklaşık 2 haftadır 10k civarında laptop arıyorum. Sade görünüşü, 4800h ve rtx2060 olması sebebiyle Lenovo Legion'da karar kılmıştım ama son bir kez daha incelemelere bakınca vazgeçmiştim. Alpha 15 A4dek kasa kalitesi nasıl ? en çok bunu merak ediyorum ? rx5600m'le RDR2 oynama fırsatın oldu mu ?
Hocam öncelikle ben sipariş ettim Alpha yı şuan kargoda. Zaten konu içindeki diğer mesajlara bakarsan daha iyi anlarsın cihazı RDR2 yi rahat açar ancak ram konusunda bilmiyorum ben biraz 8 kullanıp ilerde 16 yapacağım.

Arkadaşlar şu ekran karardıktan sonra uykuya almadan açılmama sorununun bir çözümü var mı? Bende bu sorun ilk aldığımda yoktu, sonradan mühendislik uygulamalarındaki sorun için opsiyonel driver'ı kurdum ve sonrasında bu sorun meydana gelmeye başladı
@Radeon RX 5500M @Meras35 ve aklıma gelmeyen diğer msi alpha kullanıcıları bi aydınlatın şu sorunu çözelim

Geri
Yukarı