MSI Alpha 15 A4DEK-018xtr deneyimleriniz

USB'yi takın açma tuşuna basın, biraz bekletir sonra kurulum ekranına atar. Kurmanız şart hocam, modlar arası geçiş yapmanızı sağlayacak.
Hocam cihazı kurdum şuan driver fln hallettim şimdi dxdiag dan bios sürümü baktım E16UKAMS.102 yazıyor MSI sitesindeki bios ise E16UKAMS.101 yazıyor bendeki güncellenip mi gelmiş acaba fikriniz varmı?

Hocam güncel BIOS mevcut ise neden MSI yayınlamıyor anlamış değilim.

MSI yazılım anlamında kötüymüş, bunu bende aldıktan sonra fark ettim. Boş yere şişiriliyormuş hocam. Hiç unutmuyorum ilk 1 hafta driver yok diye PC'ye doğru düzgün dokunamamıştım.

Hocam güncel bios mevcut ise neden MSI yayınlamıyor anlamış değilim.
Kaç paraya aldınız acaba? Ben 14279 lira bütçem varken 10349 liraya aldım, ramiyle bir bana 10900 lirayı buldu ama aldığıma kısmen de olsa pişmanım. 1 ay bekleseymişim Asus ryzen 7 5800h ve nvidia rtx3060'lı Rog çıkartmış 14199 liraya onu alırmışım. Sizin tercih etme sebebiniz neydi cidden merak ettim

Kaç paraya aldınız acaba? Ben 14279 lira bütçem varken 10349 liraya aldım, ramiyle bir bana 10900 lirayı buldu ama aldığıma kısmen de olsa pişmanım. 1 ay bekleseymişim Asus ryzen 7 5800h ve nvidia rtx3060'lı Rog çıkartmış 14199 liraya onu alırmışım. Sizin tercih etme sebebiniz neydi cidden merak ettim
Hocam uzun zamandır laptop bakıyordum hoşuma gitti özellikleri araştırıp aldım.

Geri
Yukarı