MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Arkadaşlar 1 aydır laptopu hep prize bağlı kullanıyordum, 2-3 gündür batarya doldur boşalt yapıyorum. Bugün %100 şarjla kullanmaya başladım 4 saat 50 dakika dedi çıkarttığımda ama 3 saat 15 dakikada %10 10 dakika kaldı diye uyarı verdi. Yaptığım işlemler chrome üzerinden dizi-film izlemek, msi app player üzerinden pubg mobile oynuyorum arada, Telegram üzerinden de sürekli arkadaşlarla konuşuyorum. Sizde şarj ne kadar gidiyor, bu süre normal mi bilgilendirirseniz sevinirim

Arkadaşlar 1 aydır laptopu hep prize bağlı kullanıyordum, 2-3 gündür batarya doldur boşalt yapıyorum. Bugün %100 şarjla kullanmaya başladım 4 saat 50 dakika dedi çıkarttığımda ama 3 saat 15 dakikada %10 10 dakika kaldı diye uyarı verdi. Yaptığım işlemler Chrome üzerinden dizi-film izlemek, MSI App Player üzerinden PUBG Mobile oynuyorum arada, Telegram üzerinden de sürekli arkadaşlarla konuşuyorum. Sizde şarj ne kadar gidiyor, bu süre normal mi bilgilendirirseniz sevinirim

App Player biraz fazla yemiştir, onun dışında gayet iyi bence.

İlginizi çekeceğini düşündüğüm için 15 inç tavsiyesinde bulunuyorum. Hepsiburada üzerinde ryzen 7 5800H ve rtx 3060 işlemcili 15 ekran bir asus zephyrus satılıyor. Fiyatı inanılmaz derecede güzel.

Tekrardan merhabalar, Alpha 17 a4dek kullananlar bios sürümüne ve tarihine bakabilirler mi acaba ?
çalıştır dan msinfo32 yazıp çıkan sayfada bios sürümü ve tarihi olarak çıkmakta.

Ekran görüntüsü olarak gönderirseniz sevinirim kolay gelsin.

Tekrardan merhabalar, Alpha 17 a4dek kullananlar BIOS sürümüne ve tarihine bakabilirler mi acaba?
Çalıştırdan msinfo32 yazıp çıkan sayfada BIOS sürümü ve tarihi olarak çıkmakta.

Ekran görüntüsü olarak gönderirseniz sevinirim kolay gelsin.

102 ile biten sürüm var bende hocam.

Arkadaşlar bende steelseries engine programı kendi kendiliğine kapanıyor ve klavyedeki ışıklar sönüyor. Programı kaldırıp tekrar kurdum yine aynı sorun devam ediyor. Bu neden oluyordur bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar bende steelseries engine programı kendi kendiliğine kapanıyor ve klavyedeki ışıklar sönüyor. Programı kaldırıp tekrar kurdum yine aynı sorun devam ediyor. Bu neden oluyordur bilgisi olan var mı?
Programın farklı bir sürümünü kurun, ardından yönetici olarak çalıştırın. Bu arada Ec firmware yüklediniz mi ?

Geri
Yukarı