MSI Alpha 17 A4DEK-025XTR alınır mı?

Dediklerinizi yaptım şu an Nahimic'e girebiliyorum şimdi nasıl yapılandırıcam? kusura bakmayın pek bilgim yok bu konularda.
Nahimic programını açıp mikrofonu takınca orada çıkması lazım hocam, mikrofon kısmına tıklayarak ayar yapabilirsiniz.

@Radeon RX 5500M hocam ARK: Survival Evolved indirdim. 1080p Epic + efektler açık 60 fps civarı alıyorum. Bu sırada işlemci maks 85, ekran kartı 70 derecede takılıyor. Sizce fps ve sıcaklıklar normal mi, daha önce deneyimlediniz mi?

Nahimic programını açıp mikrofonu takınca orada çıkması lazım hocam, mikrofon kısmına tıklayarak ayar yapabilirsiniz.

@Radeon RX 5500M hocam Ark: Survival Evolved indirdim. 1080p Epic + efektler açık 60 FPS civarı alıyorum. Bu sırada işlemci maksimum 85, ekran kartı 70 derecede takılıyor. Sizce FPS ve sıcaklıklar normal mi, daha önce deneyimlediniz mi?

Gayet normal, Alpha zaten 90'ı geçerse sıkıntı. Hocam FPS'te artış var mı diğer sürücülere kıyasla?

Gayet normal, Alpha zaten 90'ı geçerse sıkıntı. Hocam FPS'te artış var mı diğer sürücülere kıyasla?
Anladım hocam. Bir de boşta kullanırken 40 derecelerde geziyor, oyun sonrası 80 derecelerden 50 derecelere kadar düşüyor. Oyun sonrası boşta 55 te takılıyor.

Hocam Ark için referans bulamadım, Valorant'ta ortalama fps arttı(20–25 fps kadar, çok nadir drop yiyorum), GTA V indirip deneyeceğim inşallah. CS:GO da düşük fps alıyorum anlamsız şekilde. Daha sonraki oyunları da SSD takviyesi yapıp indiririm bu ay.

Edit: Radeon Boost deneyimleme şansınız oldu mu hocam, fark yaratıyor mu?

Son düzenleme:

@Radeon RX 5500M hocam ARK: Survival Evolved indirdim. 1080p Epic + efektler açık 60 fps civarı alıyorum. Bu sırada işlemci maks 85, ekran kartı 70 derecede takılıyor. Sizce fps ve sıcaklıklar normal mi, daha önce deneyimlediniz mi?
O ayarlarla ne kadar uğraşsam da düzelmedi.

Hocam adına çok sevindim valla. Şu an ben de fark ettim valorant alıştırmada 320 fps falan görüyor. O ara yolda 200 civarı en düşük de 180 gördüm. Genel olarak oyunda da 220-240 arası net fps görüyorum. Belki de oyuna gelen güncelleştirmeden dolayıdır 😂
Hocam bu değerleri gerçekten alıyor musunuz ? Ben Driverı fabrika ayarlarına döndürerek kurdum ama en düşük ayarlarda böyle bir fark görmedim. Acaba bir şeyi mi yanlış yaptım ?

Hocam bu değerleri gerçekten alıyor musunuz ? Ben Driverı fabrika ayarlarına döndürerek kurdum ama en düşük ayarlarda böyle bir fark görmedim. Acaba bir şeyi mi yanlış yaptım ?
Ortalama 180 civarı alıyorsanız normaldir. Arkadaş üst ve alt aralık vermiş sadece ki o da alıştırmada vesaire.

Yeni konular

Geri
Yukarı