MSİ Armor alınır mı?

BloodyWeapon

Centipat
Msi'ın Armor serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Alınabilir mi?
Bazı insanlar bu serinin ısınma ve soğutma problemi olduğunu söylüyorlar doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi marka için ? RX modellerini tamamen kötülemek amacıyla piyasaya sürüldüğünü düşünüyorum.
Şahsen 1000 serisini beğeniyordum, 2000 serisinde diğer firmalar Armor'u yakaladığını düşünüyorum.
Son olarak güzel hava sirkülasyonuna sahip kasa alırsanız zaten hiçbir kart ısınmaz. (Bence)

Bir önceki seri olan 1000 serisinin soğutmasını gayet başarılı buluyorum. MSI GTX 1060 Amor modeline sahibim. Maksimum gördüğüm derece 65 celsiustur. Şu an 2000 serisinde Armor serisi bir üst seviyeye çıktı. Sanırım en düşük model Ventus.

Ben de dünkü RX570 Armor indiriminden bir tane kaptım, umarım.
Havaleyle almak zorunda kaldım ve aradığımda bir iş günü içerisinde onaylanabileceğini söylediler.
Umarım iptal etmek gibi bir kurnazlık yapmazlar, elime geçtiğinde burada MSI RX570 Armor ile ilgili düşüncelerimi yazarım.

Ben de dünkü RX570 Armor indiriminden bir tane kaptım, umarım.
Havaleyle almak zorunda kaldım ve aradığımda bir iş günü içerisinde onaylanabileceğini söylediler.
Umarım iptal etmek gibi bir kurnazlık yapmazlar, elime geçtiğinde burada MSI RX570 Armor ile ilgili düşüncelerimi yazarım.

Bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı