MSI Armor GTX 1060 ısınıyor

EmR04

Centipat
Daha fazla  
Sahibinden üzerinden güvendiğim bir mağazadan aldığım ekran kartı onların FurMark testinde düşük verirken (Max 70 altı falan) bende ise FHD preset açınca direkt 80'e fırlıyor ve birden 100'lere doğru yol almaya başlıyor. R bir şey olur sorun bende kalır diye kapatıyorum (30 saniye bile olmuyor N90 dereceyi görüyorum).

Bende gittim GTA 5 benchmark yapayım dedim ve normalden çok düşük verdi. Very high ve high ayarlarda zar zor 60 da kalıyordu gittim V-Sync açtım. Birden ekran kartı 70 dereceye zar zor gelmeye başladı ve bende Ultra ayarlara aldım. Benchmark yaptım o patlama sahnesine kadar 50FPS üstü o patlamada 40 en az veriyordu (her şey Ultra 8X MSAA falan). Ben sordum bunu satıcıya ve bana garanti etiketini söküp içini açıp termal macunu yenile dediler. Ben güvenmedim. Eğer bozarsam bana kakalayacaklar diye açmadım. İade etmeyi düşünüyorum. Ama bir yandan iade etmek istemiyorum. Çünkü sıfıra param yetmiyor ve alabileceğim en iyisiydi kimseye güvenim kalmadı. Bu da düzgün çıkmadı zaten. Kargoda direkt ekran kartının orijinal kutusunu yollamışlar. Hiç köpük yok bir şey yok. Çıplak bir şekilde yollamışlardı. Kardeşim kargoyu direkt aldığından kapıda geri çeviremedim (ona aldığım ekran kartıdır bu kart) duygularla yazmayın. Mantık çerçevesinde tartışırsak çok iyi olur. Sağ olun şimdiden.

Not: 13 gün onaylama sürem var. 1 hafta kullanıp sorun çıkıyor mu diye öğrenmek istiyorum. Kardeşimin oyun oynamasına göre hiç sorun çıkmamış. Bir sıcaklamasından dolayı o da bozulur oyun oynayamaz diye korkuyor. Ödenen fiyat: 2,200

Dosya Ekleri

• GTX 1060 FURMARK TESTI (MAĞAZANIN).PNG
    GTX 1060 FURMARK TESTI (MAĞAZANIN).PNG
    3,5 MB · Görüntüleme: 19
  • resim_2023-08-15_223507657.png
    resim_2023-08-15_223507657.png
    35,4 KB · Görüntüleme: 17
  • GTX 1060 BENİM TESTİM.PNG
    GTX 1060 BENİM TESTİM.PNG
    2,4 MB · Görüntüleme: 17
  • GTX 1060 BENİM TESTİM SON.PNG
    GTX 1060 BENİM TESTİM SON.PNG
    22,5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Çok sağ olun içim ferahladı harbiden ama bir tek sorum kaldı benim kullandığım kartlarda hiçbirinin bu kadar sıcakladığını görmemiştim bir de 80 ve 85 derece araları oyunlarda son ayarına kadar açınca oluyor sizce ideal midir sıkıntı var mıdır sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı