MSI Armor RX 570 4G bakım yapılmasına rağmen ısınıyor

OnurhanDOG4N

Hectopat
Kartım çok ısınıyordu bende macun ve pad değişimi yaptım ama derece hala 87'lere kadar çıkıyor, bunu nasıl engellerim? Kullandığım termal macun Zalman'ın 8.2'lik olanı idi ve kullandığım pad Ice Dragon termal ped. Ona rağmen sıcaklık bu düzeyde, ne yapmam gerekiyor düşmesi için?

Benim bildiğim zaten o kart ısınan bir kart hele bir de mining geçmişi varsa daha da fazla ama o dereceler pek de normal değil. Kasan meshmi

Standart bir kasa, yan kapağı açık ve egzoz fan yok, mining geçmişi yok ama 5 yıl boyunca hiç bakım görmemiş.

Ondan dolayı olabilir eğer bir yakininizin kasası mesh ise ondan olabilir biraz bakarsanız kartta genelde bu sicakliklarda eğer memnun olmazsanız kartı satıp daha iyi bir kart alabilirsiniz.

Ondan dolayı olabilir eğer bir yakininizin kasası mesh ise ondan olabilir biraz bakarsanız kartta genelde bu sicakliklarda eğer memnun olmazsanız kartı satıp daha iyi bir kart alabilirsiniz.

Bu kartı bu ısınmış hali ile zor satarım ama şu an GTX 970 4G veya RX 470 ile kafa kafaya takaslayabiliyorum o şekilde yapmam mantıklı olur mu?

Bu kartı bu ısınmış hali ile zor satarım ama şu an GTX 970 4G veya RX 470 ile kafa kafaya takaslayabiliyorum o şekilde yapmam mantıklı olur mu?

Bence RX 470 al

Bence RX 470 al.

Ama onu almam dersen o kart+ biraz daha para koyarsin daha iyi bir şey alırsın en azından RX 480 4 GB alabilirsin ya da RX 570 4-8 GB'lik da onlarda kaliteli olmasına test sonuçlarına mining geçmişine icinin açılıp açılmamasına işlemciyle darboğaz yapıp yapmadığınq seçerek al kartı alırken gidebileceğin yerleri seç test etmeden asla alma kartın kutusuna aldanıp da alma ümraniye'de falan 50 TL.

Bence RX 470 al.

Ama onu almam dersen o kart+ biraz daha para koyarsin daha iyi bir şey alırsın en azından RX 480 4 GB alabilirsin ya da RX 570 4-8 GB'lik da onlarda kaliteli olmasına test sonuçlarına mining geçmişine icinin açılıp açılmamasına işlemciyle darboğaz yapıp yapmadığınq seçerek al kartı alırken gidebileceğin yerleri seç test etmeden asla alma kartın kutusuna aldanıp da alma ümraniye'de falan 50 TL.

Bir de unutma AMD serilerin WattMan vb. hatalarda olabiliryor ndividia kartlarda fazla tuzlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı