MSI Armor RX570 yüke binince kapanması

emirkan9338

Decapat
Merhaba herkese, bu konuyu farklı arkadaş tarafından açılmıstı ve @MF abi ve @Recep Baltaş ilgilenmişti fakat GPU'mu geri iade talep açtım olmayınca. Fakat servis point tarafından bakıldı ve herhangı bir problem olmadıgını belirttiler ve ben de bunun uzerıne MSI Afterburner'dan voltaj ve freankslarında degişiklik yaptım ve ilk seferımde kafamdan belli bi deger salladım ve afterburner'da kombustora soktum. Normalde açılır açılmaz PC rest atarken, anında oldu fakat bende ne yaptım tabiı kı GPU fazla guc kayıp etmesın degelerı yavas yavas açayım dedım. Üst noktada dururum mantıgıyla yaptım ve su anda o değerleri bulamıyorum ve her PC açıp kapandıgında sag altta bildiri olarak AMD Wattman cıkıyor OC oldugu ıcın cok mu yuklenıyor normal RX570 degerlerını denesek olur mu? Bana yardım edebılecek birisi var mı?

PC özellikleri;
  • İşlemci; FX 8350 (owerclocked 4.5ghz)
  • Ekran kartı; MSI armor RX 570 8 GB 256 bit
  • RAM; GSkill 4x2 8 GB 1866 MHz RAM
  • Anakart; Asus Crosshair V Formula Z AM3+
  • SSD1; WD 120 GB
  • SSD2; WD 240 GB
  • 2 adet optik sürücü
  • 4 adet kasa fanı
  • PSU : corsair vengeance 650 w

373505

373504

Son düzenleyen: Moderatör:
bilgisizce deil kardeşim ben tam 6 aydır bu problem ilen ugrasıyorum ve mikail ve recep baltaşın bana onerdigi son çözum bu lutfen bilgin ilen konuş kafamızdan sallamıyoruz tüm ekran kartına yapılabilecek her şeyi denedik tek çözum bu kaldı. ve voltajını duşuyorum voltajını zaten açmam açamam oc versiyon açmış olsam ekran kartı zaten çöptu , rx serileri problemli kronik olarak ve ugraştıgımız bu sorunu normal rx 570 sevıseyıne gerı ındırıp oc olmadan kullanmak

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı