MSI Armor RX580 Çok Isınıyor

k

kardeşim dediğini yaptım undervoltu artık bilgisayarım açılıyo siyah ekran verip klavyenin ışığı sönüyor lütfen bişey söyleyin !'!'

kardeşim undervolt yaptım ama artık bilgisayar açılıyor sonra siyah ekran verip klavyenin ışığı sönüyor ! cevap verirsen sevinirim
Nereden bakarak yaptınız UV'yi? Kaç mV düşürdünüz?

bak işlemci 1150 gibi bişeydi bende sizz diyince technopattan baktım recep abi 1300 e çekin dedi bende çektim 1150 den 1275'e arttırdım sonra böyle oldu Allah rızası için yardım edin servise göndermek zorunda kalacam
yani 1150 mV den 1275 mV ye arttırdım lütfen yardım et :(

Hayır. İşlemcinizde grafik birimi olmadığı için başka bir ekran kartı takıp voltajı düşürmeniz gerekiyor.
Ama ben bilgisayarı açarken biosa tekrar girip tekrar auto yapmıştim onu ve evde başka amd ekran kartı yok başka bi işlem yapamazmıyım ?
Hayır. İşlemcinizde grafik birimi olmadığı için başka bir ekran kartı takıp voltajı düşürmeniz gerekiyor.
Cevap verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ekran kartının AMD olmasına gerek yok. Ekran kartını sadece görüntü almak için kullanacaksınız.
Anlatamadım galiba bakın pcyi açıyorum ekrana görüntü geliyor sorun yok ama 5-10 dk sonra siyah ekran oluyor ve klavyenin ışıği gidiyor dediğiniz işlemi rx580'i çıkartıp gt420 taksam bilgisayara bişey olurmu peki ?
Ekran kartının AMD olmasına gerek yok. Ekran kartını sadece görüntü almak için kullanacaksınız.
Ve anakartım amd logosu var kutusunda b450m gaming 2 slot lu anakart rx580 i çıkartıp gt420 yi taksam anakart bozulurmu?
Bide bilgisayarı açıo biosa girip 1125 e çekersem düzelirmi normalde 1150 mV di 1275 e aldım tekrar biosa girip 1125 e çeksem düzelirmi ekran kartı değiştirmeden ?
Format attırsam düzelirmi ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı