MSI B150M Bazooka Intel i5 6402P Sistem Toplama

Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sistemi değerlendirmenizi istiyorum. Haftasonu parçaları almayı düşünüyorum. Elimde MSI R7 370 2G var.

asasas.png

R7 370 için işlemciyi o kadar yükseltmene gerek yok. i3 6100 ve SSD alabilirsiniz. R7 370'dan memnun musun?
İşlemciyi uzun süre kullanmak istiyorum. Bu yüzden i5 seçtim. Sizce yanlış mı düşünüyorum ? Ekran kartını daha kullanma fırsatım olmadı. Vatanda indirim vardı yakalamışken alayım dedim. 470 TL'ye mal oldu.

Amd'nin r7 370 2g kullanıcısıyım, çok memnunum, bir sıkıntı çıkarmadı, beklenende yüksek performanslar veriyor.MSİ ile arasında 10-15 tl oynuyor sanırım, i3 6100 kısa süreli bir işlemci değildir Skylake olması zaten düşük bir i3 olmadığının kanıtıdır.SSD koyup i3 6100 kullanabilirsin arkadaşın söylediği gibi, ayrı ayrı psu ve kasa alacağına psu barındıran kasa almanı tavsiye ederim zaten seçtiğin psu'da 80p yok.

Amd'nin r7 370 2g kullanıcısıyım, çok memnunum, bir sıkıntı çıkarmadı, beklenende yüksek performanslar veriyor.MSİ ile arasında 10-15 tl oynuyor sanırım, i3 6100 kısa süreli bir işlemci değildir Skylake olması zaten düşük bir i3 olmadığının kanıtıdır.SSD koyup i3 6100 kullanabilirsin arkadaşın söylediği gibi, ayrı ayrı psu ve kasa alacağına psu barındıran kasa almanı tavsiye ederim zaten seçtiğin psu'da 80p yok.
80P için ayrı para ödemek istemiyorum benim için yeterli. i3 mü almalıyım i5 mi kararsızım. i3 olursa cüzdan rahatlayacak tabi ama kararsızım.

80P için ayrı para ödemek istemiyorum benim için yeterli. i3 mü almalıyım i5 mi kararsızım. i3 olursa cüzdan rahatlayacak tabi ama kararsızım.
Emin ol piyasadaki i5'ler ile karşılaştırılan bir işlemcidir, tabi yüksek seviyedeki i5 işlemcilerini katmayalım buna, kesinlikle pişman olmazsın yeni topladım ben sistemi çok memnunum.Hem anakart yükseltilebilir olduğu sürece sıkıntı olur mu ? Tabiki olmaz, ileride ömrünü tükettiğinde işlemci, ki çok çok ileride yani bu o zaman istediğin işlemciyi takarsın :)

i5 yerine i3 alman mantıksız olur. Aynı paraya i3 ve SSD alabilirsin bu da bir seçenek. Ayrıca Seagate hakkında olumsuz yorumlar görüyorum WD Blue ile değiştirmeni öneririm.

Sistemde SSD olmayacaksa seagate alınabilir ama bana sorarsanız WD alın. Sizin tercihiniz hocam. Hayırlı olsun şimdiden.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı