MSI B150m Mortar Arctic Anakarta Core Frozr L CPU cooler Sığar mı?

muallim61

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Uzun zamandır normal ATX bakıyordum ama sonradan beyaz ekipman istediğim için ve alacağım ekran kartında SLI yapılmayacağı için micro ATX alma gereği duydum. Ama ondan önceside başlıkta belirttiğim soğutucuyu almıştım. Şimdi ise " MSI B150m Mortar Arctic" anakartını aldım. Mesele şu:
Bu CPU cooler, bu anakarta, MSI Gamingx GTX 1060 ekran kartı ile sığar mı? Sorun çıkar mı? Darlık olur mu? Elektrik akımı olur mu? Acil cevaplarınızı bekliyorum çünkü sanki yanlış birşey yapmış gibiyim o anakartı satın alarak... Kasa: Mid tower bir kasa alacağım. Küçük değil yani.

CPU cooler: MSI Core Frozr L Gaming İşlemci Soğutucusu
Anakart: MSI B150M MORTAR ARTRIC Intel B150 Soket 1151 DDR4 2133Mhz USB3.1 Anakart
Ekran Kartı: Msi Core Frozr L Gaming Islemci Sogutucusu - n11.com

97561898.jpg v2-82931_large.jpg v2-83207_medium.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar. Anakartı aldım. MSI'a da sordum. 1 hafta sebepsiz bir şekilde "yasak" aldığım için dönüt yazamadım. Kusura bakmayın. Tekrardan cevaplarınız için teşekkürler. İyi sosyaller.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı