MSI B250M Bazooka Ön Bakış

Bu anakartı aldığım halde laptobumu kullanıyorum. Çünkü henüz sistemin parçaları tam değil. Daha önce hiç masaüstüm bilgisayarım olmadı, fakat Mayıs ayında olacak. HDD, RAM ve bu EJDERHA anakartı aldım. Daha önce hiç masaüstü bilgisayar kullanmadım fakat çok fazla sistem toplama videosu izledim. Şunu söylemeliyim ki anakart videolarda gözüme çok büyük görünüyordu ama gerçekte öyle değilmiş.

Gelelim anakartı neden aldığıma. Tüm arkadaşlarım, sosyal medyadaki gruplarda sorduğum kişiler bu anakart hakkında hiçbir zaman yanlış bir tercih demedi, bunun yerine ASUS, ASROCK, GIGABYTE vb. marka anakart al demedi. Bu MSI'nin ülkemizde ne kadar kabul gördüğünün ve popüler olduğunun bir kanıtı. Ayrıca anakartın çok dayanıklı olduğu söylendi ve tasarımı da bence gayet güzel. Ürünü daha statik poşedinden bile çıkarmadım, çünkü sistemi daha toplamıyorum.

Umarım sistemi topladığım zaman anakarttan memnun kalırım. Bu konuda MSI'ye güveniyorum. Umarım güvenim boşa çıkmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç MSI kullanmadım nedense ısınamadım genelde tercihim hep Asus oluyor ama MSI'ın da iyi bir marka olduğu su götürmez bir gerçek.

Aldığın bir ürüne kötü demezler çünkü onlar senin arkadaşların ayıp olur, ki zaten bu anakart iyi bir anakart ama o bütçede daha iyisi bulunabilirdi belki. Günümüzde tüm anakartlar yeterli o yüzden MSİ'ı övmene gerek yok.

c2124cbd9ba5707.jpg
B250M Pro VDH alınabilinirdi. Bazooka ile birebir aynı anakart. Sadece tasarım farkı var. MSI Gaming adı altında fazla para istemesinden başka birşey değil.

Resime dikkatli bakarsanız pcb tamamen aynı elemanlar aynı. ALC 887 ve 8111H lan kontrolcüsü var ikisinde de. Fiyat olarak 100 TL fark var neredeyse .

Aldığın bir ürüne kötü demezler çünkü onlar senin arkadaşların ayıp olur, ki zaten bu anakart iyi bir anakart ama o bütçede daha iyisi bulunabilirdi belki. Günümüzde tüm anakartlar yeterli o yüzden MSİ'ı övmene gerek yok.
Vatan'da indirime girmişti 365TL'ye aldım.

Eki Görüntüle 223575 B250M Pro VDH alınabilinirdi. Bazooka ile birebir aynı anakart. Sadece tasarım farkı var. MSI Gaming adı altında fazla para istemesinden başka birşey değil.

Resime dikkatli bakarsanız pcb tamamen aynı elemanlar aynı. ALC 887 ve 8111H lan kontrolcüsü var ikisinde de. Fiyat olarak 100 TL fark var neredeyse .
Gaming anakartların boyalı olduğu konusunda katılıyorum ama bazooka'da malzeme farkı var diye biliyorum. (Yanlışsam düzelt)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı