MSI B350 BIOS Ekranı Değiştirme

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar MSI B350 Tomahawk anakart kullanıyorum, yeni güncelleme gelmiş yaptım, BIOS'a gireyim dedim ama BIOS ekranım değişmiş, diğer ki daha basit bir ekrandı. Bunu diğer ekrana nasıl çevirebilirim? Bunda hiçbir şey anlamıyorum, bileniniz var mı?

bios.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi ile bu şekilde olması kararını almışlar.
After you update the BIOS, the user interface will be totally different compared to the previous version . We simplified user interface of the BIOS to support as many processor models as we can due to the limited size of BIOS ROM. Although the BIOS is Click BIOS version (GSE Lite) with less graphics and icons than Click BIOS 5, you won’t lose MSI exclusive function such as A-XMP, M-Flash and Smart Fan Control.

BIOS'u güncelledikten sonra, kullanıcı arayüzü önceki sürüme kıyasla tamamen farklı olacaktır. Sınırlı boyuttaki BIOS ROM'dan dolayı mümkün olduğu kadar çok işlemci modelini desteklemek için BIOS'un kullanıcı arayüzünü basitleştirdik. Her ne kadar BIOS, Tıklama BIOS 5'ten daha az grafik ve simgeli Tıklama BIOS sürümü (GSE Lite) olmasına rağmen, A-XMP, M-Flash ve Akıllı Fan Kontrolü gibi MSI özel işlevini kaybetmezsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı