Çözüldü MSI B350M Pro-VDH BIOS güncelledikten sonra ekran gelmeme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hutame03

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bir arkadaşım bugün MSI B350M Pro-VDH anakartının BIOS'unu live update olarak güncelledi ve daha sonra ekran kapandı bir daha da hiç gelmedi. Ez debug ledlerinden biri yandı ve kitapçıkta bu arıza göstergesinin CPU ile ilgili bir hata olduğu gözüküyor. Bu problemi nasıl düzeltebiliriz. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Problem çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de halledemedim. Aldığım sitenin yarın geri dönüş yapmasını bekliyorum, umarım
olumlu olur da gönderirim anakartı çünkü paketledim bi'güzel :D. Garantisi kim veya neresi sizin?

Ben de halledemedim. Aldığım sitenin yarın geri dönüş yapmasını bekliyorum, umarım
olumlu olur da gönderirim anakartı çünkü paketledim bi'güzel :D. Garantisi kim veya neresi sizin?
Bilmiyorum gerçekten. Anakart arkadaşımın olduğu için hangi garanti olduğu hakkında bi bilgim yok. :(

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı