MSI B360M PRO-VD Windows 7 Kurulumunda Mouse ve klavye gidiyor

Sadece mouse işinizi görür. Sürücü yüklerken geçici olarak sanal klavye kullanırsınız. Ha bu arada d sürücüsüne format sonrası kurmak için ethernet sürücüsünü saklayın.
Teşekkürler deneyeceğim ama diğer arkadaş PS/2 taksan bile sonrasında birşey yapamazsın diyor. Doğru mudur?
PS/2 ile takıp kursanız bile sistem açıldığında büyük ihtimal ile hiçbir şey yapamayacaksınız. Anakartınız desteklemiyor çünkü. Sanal sistem kurup işinizi halletmeyi deneyin.

sanal sistemden halledebileceğim birşey değil. arkadaşlarımdan B450'ye vs. sahip olup şuan w7 kullananlar var. driver vs. kursam hallolmaz mı?

Teşekkürler deneyeceğim ama diğer arkadaş PS/2 taksan bile sonrasında birşey yapamazsın diyor. Doğru mudur?

sanal sistemden halledebileceğim birşey değil. arkadaşlarımdan B450'ye vs. sahip olup şuan w7 kullananlar var. driver vs. kursam hallolmaz mı?
Benim dediğim şekilde sorununuzu çözecektir muhtemelen.

Denedim işe yaramadı. Teşekkür ederim yinede.

Mağazalarda bulamadım PS/2 mouse, sipariş verdim 2 gün içinde deneyeceğim teşekkür ederim
Keşke almadan bir tanıdıktan bulmaya çalışsaydınız.

Anakartınızda tek PS/2 portu var. Benim dediğimi yapın geçici bir PS/2 klavye ya da fare ile kurulumu yapın. Sonra da USB 3.0 sürücülerinizi kurun.

Merhabalar PS/2 mouse aldım yaklaşık 20 dk sonra kurulumu yapacağım fakat aklıma bir soru takıldı, kurulum yaparken bilgisayar adını vs. sorduğunda klavyesiz nasıl halledebilirim? Yoksa geçici olarak klavye temin etmem gerekir mi?

Merhabalar PS/2 mouse aldım yaklaşık 20 dk sonra kurulumu yapacağım fakat aklıma bir soru takıldı, kurulum yaparken bilgisayar adını vs. sorduğunda klavyesiz nasıl halledebilirim? Yoksa geçici olarak klavye temin etmem gerekir mi?
Sanal klavye kullanabilirsin.

Sanal klavye kullanabilirsin.
Merhaba windows 7 kurdum ama driver yüklemeye çalıştığımda donanımınız uygun değil gibi hatalar veriyor. Uygun driver bulamadım o yüzden kendi klavye ve faremi kullanamıyorum yardımcı olur musunuz? Ayriyetten internetten baktığımda anakart ta 2 tane 2.0 portları olduğu gözüküyor. Ama onlara taktığımda yine çalışmıyor.

Merhaba windows 7 kurdum ama driver yüklemeye çalıştığımda donanımınız uygun değil gibi hatalar veriyor. Uygun driver bulamadım o yüzden kendi klavye ve faremi kullanamıyorum yardımcı olur musunuz? Ayriyetten internetten baktığımda anakart ta 2 tane 2.0 portları olduğu gözüküyor. Ama onlara taktığımda yine çalışmıyor.
Tamam sıkıntı yok. Aygıt sürücüsü kimliğini verir misiniz?

Hocam şu anda dışarıdayım eve doğru geçiyorum 30dk içinde vereceğim.
Hocam şu anda dışarıdayım eve doğru geçiyorum 30dk içinde vereceğim.
Hocam doğru yere mi bakıyorum emin değilim ama şunu istediniz galiba;
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_7B531462&REV_15
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&SUBSYS_7B531462
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_020000
PCI\VEN_10EC&DEV_8168&CC_0200

Son düzenleme:

Geri
Yukarı