MSI B360M PRO-VD Windows 7 Kurulumunda Mouse ve klavye gidiyor

jealege

Kilopat
Selamlar. İşim gereği 2 haftalığına Windows 7 kurmak zorundayım. Kurarken kurulum ekranında mouse ve klavye gidiyor. USB 3.0'dan dolayı olduğunu biliyorum ve internette yazan her şeyi denedim ama bir türlü beceremedim/yapamadım. Yardımcı olur musunuz?

Anakart:
MSI B360M PRO-VD Intel

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanızın önünde usb 2.0 portu var mı?

yok sanırım. hiç bir port kabul etmiyor mouse ve klavyeyi. klavyenin ışığı yanıyor ama icraat göstermiyor. mouse de ise ışık falan da yok.
Hocam PS/2 mouse ya da klavye bağlayarak kurulumun peşine USB 3.0 sürücülerini yüklemeniz gerekiyor.

Peki PS2 to USB kablo alsam kendi klavyem ve farem çalışır mı?
Anakartınızda tek PS/2 portu var. Benim dediğimi yapın geçici bir PS/2 klavye ya da fare ile kurulumu yapın. Sonra da USB 3.0 sürücülerinizi kurun.

Anakartınızda tek PS/2 portu var. Benim dediğimi yapın geçici bir PS/2 klavye ya da fare ile kurulumu yapın. Sonra da USB 3.0 sürücülerinizi kurun.

Tek klavye veya mouse ile kurulumu yaptıktan sonra driver yükleyeceğim zaman sıkıntı çekmez miyim? Klavye kullanırken mouse'a, mouse kullanırken klavyeye ihtiyacım olabilir çünkü. Onun yerine PS/2 to USB alsam ihtiyacım olduğunda klavye, ihtiyacım olduğunda fareyi taksam driver yüklemek için vs. olmaz mı öyle?

Tek klavye veya mouse ile kurulumu yaptıktan sonra driver yükleyeceğim zaman sıkıntı çekmez miyim? Klavye kullanırken mouse'a, mouse kullanırken klavyeye ihtiyacım olabilir çünkü. Onun yerine PS/2 to USB alsam ihtiyacım olduğunda klavye, ihtiyacım olduğunda fareyi taksam driver yüklemek için vs. olmaz mı öyle?
Sadece mouse işinizi görür. Sürücü yüklerken geçici olarak sanal klavye kullanırsınız. Ha bu arada d sürücüsüne format sonrası kurmak için ethernet sürücüsünü saklayın.

PS/2 ile takıp kursanız bile sistem açıldığında büyük ihtimal ile hiçbir şey yapamayacaksınız. Anakartınız desteklemiyor çünkü. Sanal sistem kurup işinizi halletmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı