MSI B360M PRO VH sisteme Windows 7 kurma

Lovestorry42100

Decapat
Arkadaşlar i3 8100 işlemci ve B360M PRO VH anakartım var. Windows 7 kurulabilir mi ? Lanet olsun ki Windows 10 kullanırken 90 100 arası oynayan ping değerlerim Windows 7 kurunca hep 60 70 arasına düşüyor. Fakat yeni anakart ve işlemcimde Windows 7 kurulamaz deniliyor. Komple sistemi zararına satacağım yoksa. Bütün güncellemeler, arka plan uygulamalarını kapatmama rağmen pingim düşmüyor. Eski sistemimde de bu yüzden Windows 7 kurmuştum ve hiç sorun yaşamamıştım. O sisteme Windows 7 önermem diyenler olacaktır. Bunun için kendinizi yormayın bana sadece Windows 7'yi nasıl kurarım detaylı bir şekilde anlatacak bir insan evladı lazım. Kimse 7000 liralık bir sisteme Windows 7 kurmak istemez ama ben bu soruna bir çare bulamadım senelerdir. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu Windows 10'un bir sorunu olsa, her kullananda olurdu. Windows 10'un böyle bir kronik sorunu yok. Kullanma şeklinize ve kurduğunuz yazılımlara bağlı.
Ağ kullanımı olan işlemleri kontrol edip bulabilirsiniz.

Bu Windows 10'un bir sorunu olsa, her kullananda olurdu. Windows 10'un böyle bir kronik sorunu yok. Kullanma şeklinize ve kurduğunuz yazılımlara bağlı.
Ağ kullanımı olan işlemleri kontrol edip bulabilirsiniz.
Reis 2 senedir çözemedim herşeyi kapatıyorum sadece steam ve CS:GO açıyorum çözülmüyor güncellemeler dibine kadar kapalı sistemde internete yüklenen en ufak birşey bırakmıyorum gene aynı eski sistemimdede böyle yaptı 7 kurdum rahatlamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı