MSI B450-A PRO BIOS güncellenmiyor

Raged

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler arkadaşlar,
Elimde MSI B450-A PRO anakart mevcut ve anakartta bildiğiniz üzere flashback+ özelliği var. BIOS Update falan daha evvel hiç yapmadım ancak Recep Bey'in B450-A PRO ile ilgili.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videoda yaptığı her şeyi yaparak BIOS Update yapmaya çalıştım. Anakartın üzerindeki o LED ışık bu süreçte sadece 1 saniyeliğine yandı ve söndü ve herhangi bir Update yapıyor gibi görünmediğinden bilgisayarı kapatıp tekrar açtım. Daha sonra aynı işlemi aynı şekilde tekrar denedim ve yine herhangi bir Update yapmadı. Daha sonra BIOS'a girip M-Flash sekmesine girerek bilgisayarı M-Flash modunda çalıştırmayı denedim ve bilgisayara hiçbir şekilde ne Update yaptı ne de ekrana görüntü geldi. Bilgisayar çalışıyor vaziyetteydi ancak ekrana hiçbir şekilde görüntü gelmiyordu, BIOS pilini çıkartıp tekrar takarak BIOS'u sıfırladım ve bu şekilde problemi çözdüm ancak bu iş ufaktan canımı sıktı. BIOS Update işleminde yaptığım yanlış ne olabilir diye sizlere sormak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı