Çözüldü MSI B450 anakart ile Ryzen 5 5600 kullanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1600 af

Decapat
Daha fazla  
Anakart
MSI B450M-A Pro Max
Merhaba MSI B450M-A Pro Max anakart ile Ryzen 5 5600 işlemci kullanabilir miyim BIOS sürümümü CPU-Z programı üzerinden kontrol ettim güncelleme yapmama gerek var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• biosss.png
    biosss.png
    9,2 KB · Görüntüleme: 234
Hocam B450M-A PRO MAX | Motherboard | MSI Global şu linkten en son BIOS versiyonunu görebilirsiniz.

Teşekkürler hocam ben çok anlamıyorum da kusura bakmayın bendeki BIOS versiyonu ile 5600 işlemcinin çalışıp çalışmadığını nasıl öğrenebilirim?

Destekliyor ancak guncelleme yapman gerekecek.
Surumune baktim, 5000 serisini desteklemiyor. Beta olmayan son versiyonu indirmeni oneririm.

Teşekkür ederim BIOS güncellemek zor bir olay diye biliyorum ben yeni anakart alayım en iyisi güncel BIOS olan bir B550 anakart iyi olur sanırım.
Destekliyor ancak guncelleme yapman gerekecek.
Surumune baktim, 5000 serisini desteklemiyor. Beta olmayan son versiyonu indirmeni oneririm.
Üst üste mesajlar oldu kusura bakmayın ama B550 anakart tavsiyesi verir misiniz BIOS güncellemeyi bilmediğim için almak istiyorum da.

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam ben çok anlamıyorum da kusura bakmayın bendeki BIOS versiyonu ile 5600 işlemcinin çalışıp çalışmadığını nasıl öğrenebilirim?

Teşekkür ederim BIOS güncellemek zor bir olay diye biliyorum ben yeni anakart alayım en iyisi güncel BIOS olan bir B550 anakart iyi olur sanırım.

Üst üste mesajlar oldu kusura bakmayın ama B550 anakart tavsiyesi verir misiniz BIOS güncellemeyi bilmediğim için almak istiyorum da.

Zor degil, konu acip bunu yapabilirsin. En kotu farkli bir konu acip B550 anakart tavsiyesi isteyebilirsin, iyi gunler.
Yine de degistirmeni oneririm, o islemci daha iyi anakarti hak ediyor.

Reis
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
marka kendisi anlatmış buradakini anlamadıysanız
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
buradaki video ya da bakabilirsin her şeyi ayrıntılı anlatıyor.

Reis
marka kendisi anlatmış buradakini anlamadıysanız
buradaki video ya da bakabilirsin her şeyi ayrıntılı anlatıyor.

Merhaba çok sağ olun Ryzen 5 1600 AF ile yapabilir miyim bu işlemleri hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı