MSI B450 GAMING Plus ile Corsair Spec Delta RGB uyumlu mu?

Ravebn

Hectopat
İşlemci: Ryzen 5 2600.
Anakart: MSI B450 GAMING Plus.
RAM: Corsair 8 GB Vengeance LPX siyah 3000MHz CL16 DDR4 X2.
PSU: Corsair RM750X 750W 80 Plus.
Ekran kartı: Sapphire Pulse RX580 8 GB

Bu kasa bu parçalarla uyuşur mu veya herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?

Yaşamazsınız. Bahsettiğiniz soğutucu 145 mm yüksekliğe sahip, kasa ise 165 Mm'ye kadar destek veriyor.

Fakat tavsiyem bütçenizi biraz artırmanız mümkünse bu ürünü almanız. Daha güvenilir bir markanın ürünü.

Yardımınız için yeniden teşekkür ederim. Cooler Master TD500 hakkında ne düşünüyosunuz?

MB520 yerine, bütçenize uyuyorsa TD500 Mesh tercih etmeniz daha iyi olur. MB520'nin ön kısmı kapalı. TD500'e göre hava akışı biraz daha kötü olacaktır.

Evet ondan bahsediyorum. Kasanın mesh olmasının hava akımı bakımından çok büyük artıları olur mu? Cooler Master MB520 modelini daha fazla beğendim ama ısınma sorunu yaşamak istemiyorum. Sizce hangisini almalıyım?
İkisinde de iyi bir hava akışı olacaktır, Sosyal'den birisi MB511 ve MB520 arasında sıcaklık testi yapmıştı yanılmıyorsam. Fakat sizin de dediğiniz gibi TD500'ün önü mesh olduğu için daha iyi bir hava akışı var.

MB520 yerine, bütçenize uyuyorsa TD500 Mesh tercih etmeniz daha iyi olur. MB520'nin ön kısmı kapalı. TD500'e göre hava akışı biraz daha kötü olacaktır.

İkisinde de iyi bir hava akışı olacaktır, Sosyal'den birisi MB511 ve MB520 arasında sıcaklık testi yapmıştı yanılmıyorsam. Fakat sizin de dediğiniz gibi TD500'ün önü mesh olduğu için daha iyi bir hava akışı var.

Yardımlarınız için teşekkür ederim. TD500 mesh kasa almaya karar verdim.
Ama CPU soğutucu olarak

Arasında kaldım.

MA410P daha iyi olur.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
MA410P daha iyi olur.

Bu kasanın bu kadar ucuz olması normal mi?

Bu kasanın bu kadar ucuz olması normal mi?
Bu Mesh modeli değil zaten. Normal o yüzden. Benim size almanızı önerdiğim model TD500 Mesh olarak geçiyor.

Bu Mesh modeli değil zaten. Normal o yüzden. Benim size almanızı önerdiğim model TD500 Mesh olarak geçiyor.

Tamam çok teşekkür ederim.

TD500 modelinde egzoz fanı yok. Onun yerine MB520 alsam çok fark yaratır mı?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı