MSI B450 Tomahawk Max BIOS FlashBack nasıl yapılır?

Arkadaşlar merhaba. Elinizde bu anakart için Flashback yapılışı klavuz rehber vs var mı? Bir de sorum olacak BIOS Flashback yaparken sistemin kurulu yani desteklemeyen işlemcinin takılı olması sorun oluşturur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar merhaba. Elinizde bu anakart için Flashback yapılışı klavuz rehber vs var mı? Bir de sorum olacak BIOS Flashback yaparken sistemin kurulu yani desteklemeyen işlemcinin takılı olması sorun oluşturur mu?
BIOS Flashback'in özelliklerinden biri de zaten desteklenmeyen işlemci için BIOS'u güncelleyip işlemciye destek sağlamak.

Aslında üstünde donanım olmadan yapılması öneriliyor. Sadece CPU güç kablosu ve 24 pin ATX güç kablosu takılı olacak. Tabii, bir de USB bellek.
Ne için donanım takılmamalı hocam? Uzay sistemde flash yaparken korkuyorum statik elektrik vs. Kurup yapmak tekrar kablolalama yapmamak daha iyi geliyor şahsen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne için donanım takılmamalı hocam? Uzay sistemde flash yaparken korkuyorum statik elektrik vs. Kurup yapmak tekrar kablolalama yapmamak daha iyi geliyor şahsen.
Öyle öneriyor MSI. Yine de işlemci takılıyken deneyebilirsin, bir sorun olmaz.
Uzay sistemde bir sıkıntı olmaz. Üzerindeki elektriği boşalttıysan bir sıkıntı yok. Bir ara kasa almaya param yoktu ve sistemi o halde 2-3 ay kullanmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı