MSI B450 Tomahawk Max için işlemci önerisi

Sıkıntı olmaz. Bu işlemciye o ekran kartı düşük bile:) İleride ne almayı düşünüyorsunuz?
Şuanki sistemim eski bu GT 1030 uda eski ekran kartım yandığı için acil almak zorunda kaldım geçen sene o zamanalr para yoktu 600liraya acı çeke çeke aldım o yüzden daha kullanıcam mecbur, ilerdede tam belli değil para durumuma bakar ama belki gtx 1660 filan olabilir

Şuanki sistemim eski bu GT 1030 uda eski ekran kartım yandığı için acil almak zorunda kaldım geçen sene o zamanalr para yoktu 600liraya acı çeke çeke aldım o yüzden daha kullanıcam mecbur, ilerdede tam belli değil para durumuma bakar ama belki gtx 1660 filan olabilir
Yakında ekran kartları çıkacak, beklemeniz iyi olmuş.

Hocam daha almadıysanız anakartı idareten bir sistem alın. İlerde yeni işlemci ve anakartlar çıkınca onları alırsınız.
nasıl idareten bi sistem alayım anlamadım? şuanki sistemim 5 yıllık amd fx 6300 işlemci kullanıyorum zaten yeni işe girdim ve toplayabilirsem şimdi toplamam lazım çünkü yaz sonu işi bırakıp kursa başlıcam
Yakında ekran kartları çıkacak, beklemeniz iyi olmuş.
istesemde alamam ekran kartını şimdi zaten bütçem diğer paraçalara yetiyor sadece :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı