MSI B450 Tomahawk Max nasıldır?

ÖmerYasar

Hectopat
Daha fazla  

Arkadaşlar almayi dusunuyorum sizce site güvenilir mi ve fiyat nasıl?

Sistem 3600X ve RTX 2070S.

Son düzenleyen: Moderatör:
B450 Tomahawk MAX alınabilecek en iyi B450 anakartlarda TOP2'de. Site güvenilir tabiki de ve fiyat güzelmiş.
ve kasa tavsiyesinde bulunur musunuz ? aklimda msi mag force 101 m var
Kaçırma, fiyatı da şu an çok iyi. Hepsiburada zaten bilinmedik bir şey değil, güvenilir mi diye sormak hata.
B450 çipsetler arasında en iyi kartlar arasında.
ve kasa tavsiyesinde bulunur musunuz ? aklimda msi mag force 101 m var

Bütçe belirtirsen elbette bulunurum. 100M şu an Hepsiburada'da 388 TL. Tavsiye ederim, çok iyi kasa. ARGB versiyonu da 447 TL.

Bütçe belirtirsen elbette bulunurum. 100M şu an Hepsiburada'da 388 TL. Tavsiye ederim, çok iyi kasa. ARGB versiyonu da 447 TL.

M versiyonlari

butcem Max 600 ama uyguna bulup diger parcalari gelistirmek istiyorum 100 m ile r arasindaki fark nedir ve 3 fanli olanida mevcut mus ? Son olarak 2070S almayi dusunuyordum oda indirimde 2070s ventus 4100 kusur tavsiye eder misin ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı