MSI B450 Tomahawk Max vs ASUS TUF B450-PRO GAMING

JusTaUseR

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
.
.
Bu iki anakart arasında kaldım. Çok yüksek overclock yapmayı düşünmüyorum. ARGB desteği ve 7.1 ses kanallı olanı alacağım ama maalesef bu iki özellik hakkında bir bilgiye rastlamadım iki anakart için de. Sistemim 16 GB 3200MHz C16 RAM R5 3600 RX 5700 XT. Bir de Ryzen 3. nesil için BIOS güncellemesi gerektiriyor mu bu iki anakart o da önemli benim için.

Just a User'lar yüksek OC yapmaz ama siz bilirsiniz;) 7.1 ve ARGB hakkında bir şey bilmiyorum lakin Tomahawk MAX için BIOS güncellemesi gerekmiyor. Diğerinin üzerinde Ryzen 3000 Ready ifadesi varsa gerektirmiyor, yoksa gerektiriyor diye biliyorum. Satıcıdan isterseniz size R3000 Ready gönderirler. Tomahawk MAX derim ben.

Just a User'lar yüksek OC yapmaz ama siz bilirsiniz;) 7.1 ve ARGB hakkında bir şey bilmiyorum lakin Tomahawk Max için BIOS güncellemesi gerekmiyor. Diğerinin üzerinde Ryzen 3000 ready ifadesi varsa gerektirmiyor, yoksa gerektiriyor diye biliyorum. Satıcıdan isterseniz size R3000 ready gönderirler. Tomahawk Max derim ben.

Çok teşekkür ederim ben de Tomahawk düşünüyordum. Çok yardımcı oldun ;).

Bir sürü farklı anakart var. Karşılaştırma kolay ama öneri zor. Amaca göre değişik değişik. Sanırım KDV indirimlerinden alacaksınız, o zaman alın geçin Tomahawk'ı. Mis gibi, B450'nin en iyisi diyebilirim.

Geri
Yukarı