MSI B450 Tomahawk Max vs MSI X570-A PRO

Eren kaynar

Hectopat
Evet normalde X570 serisinden düşünüyordum ama bu anakartta VRAM soğutması oldukça vasatmış çoğu yerde öyle gördüm. Sizce hangisini almalıyım? Oyun oynayacağım ve overclok yapmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock yapmayacaksanız neden 1000 liralık anakart alasınız ki? 550 liralık B450 bir anakartta işinizi rahatlıkşa görecektir. Anakartın FPS'ye katkısı yok. Artan paraya sisteme başka birşey alırsınız.

@AlgoritMa kardeşim bak başlıkta ne yazıyor B450 tomahawk mı x570-a pro mu sen diyorsun 500 tl lik al adam kararını vermiş anakarta 1xxx Bütçe aayırmış bize tercih önerisi düşer. Neden heryerde aynı tip insanlar var ki? Sinir oluyorum ya!

Bence biraz bekleyin 1 haftaya kadar B550 serisi çıkıcak fiyatlarına göre tercih yaparsınız ama bu durumda x570 daha iyi bence ne de olsa Chıpset farkı var

Ucuz anakartlarda VRAM soğutucu olmuyor ama.
O.C yapmacağım diye belirtmişsiniz. Ucuz anakartlarda yüksek seviye O.C yapmazsanız VRM ısınması yaşamazsınız.
@AlgoritMa kardeşim bak başlıkta ne yazıyor B450 tomahawk mı x570-a pro mu sen diyorsun 500 tl lik al adam kararını vermiş anakarta 1xxx Bütçe aayırmış bize tercih önerisi düşer. Neden heryerde aynı tip insanlar var ki? Sinir oluyorum ya!

Bence biraz bekleyin 1 haftaya kadar B550 serisi çıkıcak fiyatlarına göre tercih yaparsınız ama bu durumda x570 daha iyi bence ne de olsa Chıpset farkı var
O.C yapmılmayacaksa kişi isterse Asrock X570 Aqua anakart alsın verdiği paranın bir anlamı olmuyor.
Kullanmayacağı bir özelliğe fazladan 500₺ vermek ne kadar mantıklı?

Geri
Yukarı