MSI B450M PRO M.2 Max "BIOS is updating"de takıldı

sinan mutlu

Decapat
Daha fazla  
MSI B450M PRO M.2 Max BIOS kendi sitesinden en son güncellemesini USB'ye atip BIOS üzerinden başlattim. %65'e kadar cok yavaş ilerledi hatasiz, tam 65'e geldiginde unknown diye bir şey belirdi tarih kisminda ama kurulum devam etti. 100/100 oldu, PC reset atti ama ekrana görüntü gelmedi. BIOS pilini cikardim, 5 dakika bekledim ama nafile. BIOS ekrani alıntıdir. Resim cekemedim çünkü ama gördüğüm hatadan eminim. Sistem özelliklerimin resmini de ekledim sayin @Recep Baltaş. Servise gönderdim. Ne gibi işlemler sağlanir ve ne gibi senaryolar ile karşilaşmam muhtemeldir? Saygilarimla.

20201202_012429.jpg
Screenshot_20201202-014039_Word.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yüklerken sorun olmuş. Hiç açılmıyorsa, garantiye gönderin. Yeni bıos atmaları gerek maalesef. Yada bir bilgisayarcıda yaptırın. Garanti daha iyi olur.

Aldiğim yere göndersim kendileri bakip duruma göre garantiye gönderecekler benim anlamak istediğim durum şu ki BIOS atmak için yerinden sökme işlemi yapiliyor mu yapiliyor ise anakart veya BIOS bir sonraki BIOS güncellemesinde benzer sorun çıkarır mı?
Konu hakkinda konuşabileceğim kimse var mı acaba?
Lütfen bari şuna cevap veriniz ürünüm servite Update yapilacak miş garantisi var serviste kullani hatasi deyip ücret talep edebilirler mi acaba kafama takildi da.
Merhaba inventus a anakarti gondermistim onlarda anakarti servise gonderdiler dun servisi aradigimda BIOS güncellemesi yapildi ve anakart komponent kirik dendi ve müşteri memnuniyeti acisindan 1 sefereye mahsus onarildi dendi kirik olan kismi kullanici hatasi olarak belirlemisler bende sistemi aldigim yere tarafimdan olmadigindan emin oldugumu soyledim ve kabul etmedim bunu ves selam bugun ise inventus beni aradi ve servisten gelen anakart ve yapilan işlemler sonrasi anakart calişmamiş farkli donanim ve işlemcilerle denenmiş servisle kendileri görüşmuş anakart tekrar servise gönderilcek değişim ya da iyade talep edilcek ne gibi sonuc cikar bu durumdan @Recep Baltaş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı