MSI Bravo 15 %30 kullanımda 85 derece oluyor

kefenci50

Hectopat
LoL oynarken cihazın işlemci %30-35 kullanımlarda fakat 84-85 derecelerde. Yani kullanılmadığı halde neden ısınıyor? Tam yükte ise 88'i geçmiyor. Kışın fazla hissetmiyordum fakat yazın aşırı sıcak, 30-35 derecelerde cihazın ısındığını hissetmeye başladım. Sorun nedir bunda? Bir de yüksek gereksinim bir isteyen oyun da değil, LoL yani.
Cihaz MSI Bravo 15.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemcinizin %30-%35 kullanılıp yüksek sıcaklıklara çıkması normal bu sıcak havalarda. Kaldı ki işlemci bu ekran kartı değil yani %90-%99 kullanım arasında olmaması normal, aşırı derece ağır yük altında 99% kullanımları görebilirsiniz tabii o da bilgisayarınız donmaz ise. İşlemcinizin modelini de belirtirseniz yardımcı olabiliriz.

İşlemcinizin %30-%35 kullanılıp yüksek sıcaklıklara çıkması normal bu sıcak havalarda. Kaldı ki işlemci bu ekran kartı değil yani %90-%99 kullanım arasında olmaması normal, aşırı derece ağır yük altında 99% kullanımları görebilirsiniz tabii o da bilgisayarınız donmaz ise. İşlemcinizin modelini de belirtirseniz yardımcı olabiliriz.
Gerek kalmadı hocam şu video ile hallettim 15 derece düştü işlemci, fps kaybımda olmadı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı