MSI Bravo 15 A4DDR-243XTR laptop hangi masaüstü bilgisayara denk?

Dediğiniz oyunların hepsini ben de oynuyorum. Beni bilgilendirirsiniz çok sevinirim.

Kardeşim aynı laptop bende de var dı biliyorsun 8 GB RAM ekledim Battlefield 1 60 FPS'den 110+ ya, CS:GO 110'dan 180+ ya yükseldi. Sanırsam darboğaz var Dual Channel bunu kaldırıyor.

Üstte arkadaşda yazmış görmedim Dual Channel da FPS uçtu resmen 1660 taksam bu kadar olurdu herhalde.

Son düzenleme:
Kardeşim aynı laptop bende de var dı biliyorsun 8 GB RAM ekledim Battlefield 1 60 FPS'den 110+ ya, CS:GO 110'dan 180+ ya yükseldi. Sanırsam darboğaz var Dual Channel bunu kaldırıyor.

Üstte arkadaşda yazmış görmedim Dual Channel da FPS uçtu resmen 1660 taksam bu kadar olurdu herhalde.

Hocam çok teşekkürler. En yakında ben de yapmak istiyorum ancak garantiden çıkarıyormuş galiba. Laptop tek kanal RAM'de ciddi bir darboğaz yiyor. Başka oyunlarda denediyseniz onları da aktarabilirseniz çok sevinirim. Yeniden teşekkürler.

Hocam çok teşekkürler. En yakında ben de yapmak istiyorum ancak garantiden çıkarıyormuş galiba. Laptop tek kanal RAM'de ciddi bir darboğaz yiyor. Başka oyunlarda denediyseniz onları da aktarabilirseniz çok sevinirim. Yeniden teşekkürler.

Garantisi bozulmuyor bizzat servise sordum Valorant 90 120 arasıydı şuan 140-200 arası başka oyun oynamıyorum şu an.

Garantisi bozulmuyor bizzat servise sordum Valorant 90 120 arasıydı şu an 140-200 arası başka oyun oynamıyorum şu an.

Ben de servisi aradığımda temizlik için bile açmak istediğimde garantisinin bozulacağını söyledi. Şaka gibi cidden ya. Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.

Ben de servisi aradığımda temizlik için bile açmak istediğimde garantisinin bozulacağını söyledi. Şaka gibi cidden ya. Teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgiler için.

Allah Allah bana mailde böyle dediler.

Merhaba,

MSI olarak, kullanıcıların RAM / SSD / HDD terfilerini kendilerinin yapmasını önermemekteyiz. Fakat kullanıcılar yine de RAM / SSD / HDD terfilerini kendileri yapmak isterlerse, cihazın alt kapağının açılması cihazı garanti dışı bırakmayacaktır.

MSI garanti politikaları gereği aşağıdaki durumlarda MSI garanti içi onarım talebini Red etme hakkını saklı tutar.

1. MSI'a ait olmayan hiçbir parça MSI garantisi altında değildir.

2. işlem esnasında cihaza herhangi bir zarar verilmesi (donanım ve/veya yazılım olarak) durumunda ve/veya terfi yapılan parçanın oluşturabileceği sorun ve şikayetler kapsamında, MSI garantisi geçerli olmayacaktır.

Yukarıdaki maddelerden herhangi biri söz konusuysa, kullanıcılar cihazını ücret ödeyerek tamir ettireceklerdir.

Bilginizi rica ederiz,

Saygılarımızla,

Geri
Yukarı