MSI Bravo 15 alınır mı?

Burası karışacak vaziyet alın.
Türk diye değil, güçlüde rakiplerine göre ayrıca dediğiniz markaların ısınma sorunu olan ürünleride var.

Bunu yapmasanız olmaz.
Şimdi pusuda bekleyenler var, bir yazım hatası yapsın da ban atak.

Biz burada öneri yapıyoruz kimseyle derdimiz yok anlayın lütfen bunu:D size niye ban attırmak isteyelim? Bundan karımız ne olacak? Ne güzel her başlığa Monster diyorsunuz, bizde Monster'in neden önerilmediğini tekrar anlatıyoruz bu sayede daha çok insan öğreniyor Monster'in ne olduğunu:D.

Biz burada öneri yapıyoruz kimseyle derdimiz yok anlayın lütfen bunu:D size niye ban attırmak isteyelim? Bundan karımız ne olacak? Ne güzel her başlığa Monster diyorsunuz, bizde Monster'in neden önerilmediğini tekrar anlatıyoruz bu sayede daha çok insan öğreniyor Monster'in ne olduğunu:D.
Vay be aslında iyi iş yapıyorum ben.
Sen öylesinde senin gibi olmayanlarda var.
Bazıları ban atmak için ölüyor.

Abi neden? Neden?
Her ne kadar Çin falan olsa da Türk markası arkasında durun.

Çünkü kaliteli değil sorunlu bir nevi bozuk bir alet örneğin almış arkadaşlarımın hepsi ekran sorunu yaşamış. Sürücü sorunları cihazın çok fazla. Kasa kalitesiz ki neresi Türk Mali ekran kartı NVIDIA işlemci Intel. Atıyorum panel Türk Mali oda bildiğin düz bozuk kasa cleveodan neresi Türk bunun klavyesininin mekanik olmayan beyaz Switch'ini mı kendi üretiyor onu bile üretemiyor neden alayım ki üşendiğim için fazla yazmadım ancak size 10larca neden söyleyebilirim.
Çünkü kaliteli değil sorunlu bir nevi bozuk bir alet örneğin almış arkadaşlarımın hepsi ekran sorunu yaşamış. Sürücü sorunları cihazın çok fazla. Kasa kalitesiz ki neresi Türk Mali ekran kartı NVIDIA işlemci Intel. Atıyorum panel Türk Mali oda bildiğin düz bozuk kasa cleveodan neresi Türk bunun klavyesininin mekanik olmayan beyaz Switch'ini mı kendi üretiyor onu bile üretemiyor neden alayım ki üşendiğim için fazla yazmadım ancak size 10larca neden söyleyebilirim.

Hadi devam edeyim pil performansı çok kötü anakartında milyarlarca sorun çıkıyor PC sürekli çöküyor anca reklam yaparlar zaten. Garantisi çalışmıyor. Müşteri hizmeti telefona bakmıyor veya çalışanlar tamamen mutsuz samiyetsiz sanki zorla getirmişler gibi. Bana bir neden söyle neden Monster alayım ucuz diye mi bu saydıklarım dan sonra emin ol sıkılıp yeni PC alacaksın. Büyük bir YouTube kanalının bir sözü vardır "bir ürün normelden ucuzsa o üründen şüphelenin.

Hadi devam edeyim pil performansı çok kötü anakartında milyarlarca sorun çıkıyor PC sürekli çöküyor anca reklam yaparlar zaten. Garantisi çalışmıyor. Müşteri hizmeti telefona bakmıyor veya çalışanlar tamamen mutsuz samiyetsiz sanki zorla getirmişler gibi. Bana bir neden söyle neden Monster alayım ucuz diye mi bu saydıklarım dan sonra emin ol sıkılıp yeni PC alacaksın. Büyük bir YouTube kanalının bir sözü vardır "bir ürün normelden ucuzsa o üründen şüphelenin.
Yanlışın var. Telefona bakan ve en kaliteli garantiyi veren Monster. Bizzat ben deneyimledim. Çalışanlar mutlu ve sorularımı sıkılmadan cevapladılar. Switchler onların değil. Ben de önermiyorum ama yanlış bilgilendirme, bilip bilmeden yazmasaydın keşke.

Yanlışın var. Telefona bakan ve en kaliteli garantiyi veren Monster. Bizzat ben deneyimledim. Çalışanlar mutlu ve sorularımı sıkılmadan cevapladılar. Switch'ler onların değil. Ben de önermiyorum ama yanlış bilgilendirme, bilip bilmeden yazmasaydın keşke.

Dediğim mağaza kadıköy mağazası ve gerçektende bakmıyorlar belki sadece o dönem olmuştur ancak bir YouTuber'ın yorumu "mağazaya gittim T7 v20.2 laptop istedim ve çalışan beni tersledi sonra onu uzun süre bulamazsın dedi ve yarını farklı mağazaya gittim ve aldım" (bunu anlatan kişi kadıköy mağazasında bu olayı yaşadığını söylüyor)

RX 5500M, GTX 1650 Ti'den yüzde 8 daha performanslıdır. Üstelik 7nm teknolojisi olduğu için daha az ısınır.

Bende Alpha 15 a3dd var ve memnunum. @Arda Demirkıran MSI bravo kullanıyor deneyimlerini aktarabilir.

Çok pişmanım bravo 15 aldığım günden beri sorun yaşıyorum iade için uğraştım, sorunu çözüp göndereceklerini söylediler ama hala devam ediyor sorun kapanıp duruyor bilgisayarda sorun olamaz herhalde dedim ama sanırım sorun bilgisayardaymış şu an tekrar MSI servisine göndereceğim okuduğum kötü yorumlardan dolayı göndermek bile istemiyorum ama mecburen MSI alıp mağdur olacağımı hiç düşünmemiştim.

Çok pişmanım bravo 15 aldığım günden beri sorun yaşıyorum iade için uğraştım, sorunu çözüp göndereceklerini söylediler ama hala devam ediyor sorun kapanıp duruyor bilgisayarda sorun olamaz herhalde dedim ama sanırım sorun bilgisayardaymış şu an tekrar MSI servisine göndereceğim okuduğum kötü yorumlardan dolayı göndermek bile istemiyorum ama mecburen MSI alıp mağdur olacağımı hiç düşünmemiştim.

Teknoloji şans işidir. Ne tür problemler yaşadınız bilmiyorum( şimdi gördüm kapanıyormuş)ama burada ve donanım arşivinde bir çok kişiye bravo 15 aldırdım ve hepsi de memnun olduklarını söylediler. Size öyle denk gelmiş geçmiş olsun. Umarım para iadesi alırsınız yakın zamanda.

Alınmaz biraz daha para koyup MSI Alpha 15 al (11k) bari bravodaki ekran kartı uzun süre götüreceğini sanmıyorum NVIDIA özelliklerinden mahrum kalacaksın zaten bari bir üst modelini al daha iyi bir yatırım olur tabii bütçeni zorlamayacaksa.

*Konu baya eksiymiş pardon :D
Çok pişmanım bravo 15 aldığım günden beri sorun yaşıyorum iade için uğraştım, sorunu çözüp göndereceklerini söylediler ama hala devam ediyor sorun kapanıp duruyor bilgisayarda sorun olamaz herhalde dedim ama sanırım sorun bilgisayardaymış şu an tekrar MSI servisine göndereceğim okuduğum kötü yorumlardan dolayı göndermek bile istemiyorum ama mecburen MSI alıp mağdur olacağımı hiç düşünmemiştim
Teknoloji biraz şans işidir geçmiş olsun :( Malum markayı alsaydınız belki sorun çıkmadan kullanacaktınız :d
MSI servisi çok kötüdür harbiden umarım ücret istemeden halledilir.

Son düzenleme:
İyi gunler, bende şubatta almistim. Mavi ekran hatalarindan dolayi garantiye gondermistim ve bugun itibariyle yenisini aldim. Siz ne yaptiniz, yenisini mi aldiniz memnun musunuz ?
Ona göre yol izleyeceğim bende

Teknoloji şans işidir fakat tüketici hakları gibi sizi koruyan haklarınız var. Ürünü aldığınız 6 ay içerisinde üründe bir ayıp ve kusur olduğunu fark ederseniz bu hakkınızı kullanıp; para iadesi, ürünün yenisiyle değişimi, ürün piyasada yoksa bir üst modeli ile değişimi gibi seçenekleri seçebiliyorsunuz.
Ek olarak MSI en iyi markalardan bir tanesi, ısınma sorunu diğer markalara çok daha az. Fakat alacağınız laptop çizim için olduğu için VRAM'i daha fazla olan ve işlemcisi daha iyi modeller daha önemli. Bir de AMD işlemci ve ekran kartları bazı çizim programlarında uyum problemi olduğu için sorun yaratabiliyor. Çizim programı markalarının, ekran kartı ve işlemci markalarıyla anlaşmalarından dolayı. Bu noktada sizi daha az yoracağından Nvdia ekran kartı tavsiyemdir. Ürünü iade ederseniz aklınızda olsun.

Geri
Yukarı