MSI BRAVO 15 B5DD-208XTR vs Pavilion Gaming Notebook 15-ec2021nt

• Konuyu başlatan eth
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 586
Bende bunlara bakıyordum bayağıdır HP'de ısınma sorunu var dediler diye MSI seçtim zaten MSI'ın kasası falanda daha iyi ama RTX olayı oldugu için HP tavsiye ediliyor daha çok.

Hocam mesela bu MSI kasasında portlar genel olarak sağda bu kullanırken sizi hiç rahatsız etmeyecek mi? Laptop alırken bu olaya ben çok dikkat ediyorum ama kimse tarafından yazıldığını da görmedim.

Bende bunlara bakıyordum bayağıdır HP'de ısınma sorunu var dediler diye MSI seçtim zaten MSI'ın kasası falanda daha iyi ama RTX olayı oldugu için HP tavsiye ediliyor daha çok.
Ben de kasadan dolayı MSI seçeceğim sanırım. RTX benim için çok da ihtiyaç değil zaten. Bu sebeple seçimimi çok etkilemiyor. DLSS biraz düşündürüyor sadece.
Hocam mesela bu MSI kasasında portlar genel olarak sağda bu kullanırken sizi hiç rahatsız etmeyecek mi? Laptop alırken bu olaya ben çok dikkat ediyorum ama kimse tarafından yazıldığını da görmedim.
Buna hiç dikkat etmemiştim, teşekkürler. Beni rahatsız etmez diye düşünüyorum. Evet haklısınız insanlar dikkat etmeyip pişman olabiliyor böyle küçük ama önemli ayrıntılardan.

Selam bende

MSI Bravo 15 B5DD-208xtr almak istiyorumda beni 6 yıl götürürmü çünkü üniversitedede kullanacağım 8 GB RAM daha eklemeyeceğim.​

Yanlış olmuş 8 GB RAM ekleyeceğim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı