MSI Bravo A15DDR Gaming laptop ekranı kısa süreli gidip geliyor

Buradan MSI yetkililerini kınıyorum o zaman 😁😁
Söylediğiniz BIOS ve Firmware dosyalarını indirdim nasıl kurulum yapılacağını da söyler misiniz ben pek anlamıyorum da bu işlerden. Sizi de uğraştırıyorum kusuruma bakmayın.

MSI kendi sitesinde ki driver da denemekle birlikte o driverın CS:GO gibi oyunlarda takılma yaptığının altını çizerim. En Stabil sürümün 20.11.1 olduğunu ısrarla belirtirim.

Not: Defalarca kez denenmiştir :)

Allah Allah, ilk kez sizden duydum. Alpha serisinde MSI driverları sorunları kökten çözüyor du. Bravoda da aynı dönüşleri alıyordum.

Allah Allah, ilk kez sizden duydum. Alpha serisinde MSI driverları sorunları kökten çözüyor du. Bravoda da aynı dönüşleri alıyordum.

Üşenmesem yükleyip takılmaları video olarak göstereceğim lakin vaktim kısıtlı, yoksa takılmaları bizzat paylaşıcaktım. Neyse eğer ki driverlara yeni bir güncelleme gelirse deneyeceğim eğer yine aynı sorun olursa video ile desteklerim ☺️
Buradan MSI yetkililerini kınıyorum o zaman 😁😁
Söylediğiniz BIOS ve Firmware dosyalarını indirdim nasıl kurulum yapılacağını da söyler misiniz ben pek anlamıyorum da bu işlerden. Sizi de uğraştırıyorum kusuruma bakmayın.
Bios güncelleme biraz riskli bir iş firmwarede öyle forumda gerekli rehperler var ama bence bu işi bilen bir yerde yaptırmanız daha iyi olur o yüzden bence siz çok uğraşmayın derim. Eğer bilmiyorsanız ☺️
Admin konu çözüldü yapabilirsin 👍🏻

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı