MSI Core Frozr L nasıldır?

Ölçüm pek sağlıklı olmuyor. Ama kasanın resmi sitesinde de bilgi yok.
Thermaltake'in kendisine e-mail atıp sorabilirsiniz.

Tamamdır. Email gönderdim.

Hello,

The CPU cooler hight limitation for this case is 160mm.

If the MSI Frozr L is above this limitation, it won’t fit.

[TD valign="bottom"][/TD]
[TD valign="bottom"]Mit freundlichen Grüßen / Best Regards.

Florian Bull
RMA/Support Manager Europe.

Thermaltake Germany GmbH

Oststraße 1c, 22844 Norderstedt.
Tel: + 49 (0) 40 / 30 85 86 – 34.
Fax: + 49 (0) 40 / 30 85 86 - 89.[/TD]

Böyle bir cevap geldi.

Şuna da bakıyorum.

MSI diye yola çıktım. Bu ürünü satın aldım.

Son düzenleme:
Kasanızın 1600MM desteği varmış. Arctic sığıyor. Güzel bir tercih olmuş hayırlı olsun. :)

Size attığım Gelbura.com linkinden alsaydınız keşke. 40₺ daha ucuza geliyordu.

Kasanızın 1600Mm desteği varmış. Arctic sığıyor. Güzel bir tercih olmuş hayırlı olsun. :)

Size attığım Gelbura.com linkinden alsaydınız keşke. 40₺ daha ucuza geliyordu.

Yarını sabırsızlıkla bekliyorum. Kendim takabilir miyim? Bir sürü montaj videosu var. Anakartı sökmeme gerek var mı? gelbura.com sitesine gelince, ilk defa duydum ve güvenemedim. 40 TL'den bir şey olmaz.😊

Yarını sabırsızlıkla bekliyorum. Kendim takabilir miyim? Bir sürü montaj videosu var. Anakartı sökmeme gerek var mı? gelbura.com sitesine gelince, ilk defa duydum ve güvenemedim. 40 TL'den bir şey olmaz.😊
Güvenilir bir sitedir.

Evet kendiniz montaj yapabilirsiniz. Anakartı sökmenize gerek yok. Stok soğutucuyu çıkarıp kullanma kılavuzuna göre montaj yapın. Zor değil.

Güvenilir bir sitedir.

Evet kendiniz montaj yapabilirsiniz. Anakartı sökmenize gerek yok. Stok soğutucuyu çıkarıp kullanma kılavuzuna göre montaj yapın. Zor değil.

Fanları tutan o aparat telleri üstten takmak kolay da, alttan kancayı nasıl ayarlayacağım. Buradan direk mesaj gönderme de yok sanırım, yardım isterdim senden 🙂

Maalesef o soğutucuyu hiç kullanmadım. Videoları iyi izleyin.

Biraz zorlandım, fakat sonunda takabildim. Sistem boşta 37-38 dereceler de geziyor. Oyunlarda ise 44.5 ve 46 derece olarak geziyor. AIDA'ta 64 sistem kararlılık testinde ise 68-69 ve 71 derecelerde dolaşıyor. Değerler nasıl sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı