MSI Core Frozr XL İçin 500 TL Kasa Önerisi

Mr.Nobody

Kilopat
Daha fazla  
MSI Core Frozr XL almak istiyorum ancak biraz kaslı bir ürün, kasa tavsiyesine ihtiyacım var. Bütçem 500 TL. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
XL olan L olandan 250 lira daha fazla. Ben L kullanıyorum @FurkanAltun in dediği gibi indirimlerle 70 liraya 2. fanını aldım internette gördüğüm kadarıyla XL performansını alıyorum şuan core frozr L modelinden. XL aradaki fiyat farkına değecek kadar performans artışı sağlamıyor o paraya CM 240 lık sıvı soğutmalardan ya da Dark Rock 4 falan alırsın çok daha iyi olur. XL çok pahalı bence hiç bulaşma L olanı al ve 2. fanını al 80-90 liraya aynı işi görürsün.

MSI Core Frozer L Gaming İşlemci Soğutucusu (2011-v3 / 1151 / 1150/ AM4 / AM3 / FM2+) | ITOPYA

MSI Core Frozr XL Oyuncu İşlemci Soğutucusu Fiyatı

MSI Torx 12cm Kasa Fanı Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al

Bu fandan alman gerek.

----------

Başka bi konuda yazmıştım bunu. Eğer zaten aldıysan güncel kasaların çoğuna sığıyor diyebilirim.
@20 Percent

Attığın karşılaştırma listesinde bozukluklar var 30 ve 40 dolarlık FSP windale ile hyper 212 evo'nun o listede o kadar yukarıda olma ihtimalleri yok gibi. Noctua önerin bence de iyi ama o attığın karşılaştırma listesi gerçeği yansıtmıyor diye düşnüüyorum.

@FrontPage. Kitguru'yu sürekli takip ederim, güvenilir buluyorum. O sayfadaki 4.5 GHz frekansındaki testler de bana tutarlı gözüktü ama örnek olsun diye atmıştım zaten farklı kaynaklardan da inceleyebilir arkadaş ürünün soğutma performansını.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı