MSI CX61 2OD vs Asus Vİvobbok S451LB

Hangisi?

• ASUS Vivobook S451LB

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    6
  • Anket kapandı .
Casper'den ve Acer'den kaliteli olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Aldıktan sonra ilk 30 gün ölü piksel garantisi ve 15 gün geri iade hakkın var.
Ama şunu da belirtelim almadan önce satıcıyla iletişime geç, ürünün stoklarda olup olmadığını ne kadar sürede geleceğini sor.

Isınmayan laptop yoktur. Tabii ki ısınır ancak soğutma çözümleri iyi bir laptop olduğu için çok sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum.

Kronik problemleri hakkında bir bilgim yok ancak kullananların yorumları çoğunlukla olumlu yönde.

Çok teşekkürler. Allah razı olsun :D Son olarak, aldığımda bir şey olursa... Teknik servisi iyi midir? Ya da BIOS güncellemesi falan için uzun süreli destek verirler mi?

Yalnız, grafik tablet ve fare tavsiyeleri de alabilir miyim? Ya da bunları nerede sorabilirim?

İlk 15 gün koşulsuz iade hakkın var sitesinde şöyle diyor:

MONSTER notebook modellerinde ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi veriyoruz. Kullanıcılar herhangi bir MONSTER notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak ürünümüzü test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizliğinde evimin duvarına rengi uymadı bile dese ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilir. Müşterilerimiz üründen gerçekten memnun olduklarını belirtinceye kadar ürüne ait mülkiyetin bize ait olması gerektiğini düşünüyoruz.

Monster'in yeri Kadıköy'de. Herhangi bir şey olursa gidersin, ilgilinirler. (Yani ilgilenmek zorundalar.)

Tablet ile ilgili soruların için:
Tablet Bilgisayarlar | Technopat Sosyal

Mouse ile ilgili soruların için:
Diğer Donanımlar | Technopat Sosyal

MSI GE60'ı 2.900 TL'ye Vatan'da buldum. Bütçeyi biraz artırabildiğim için onunla yola devam etmeye karar verdim. Lenovo y510p'den 100 TL daha pahalı (yaklaşık) ve MSI GE60'da sırt çantası ve fare de hediye. Ki eli yüzü düzgün bir fare ve çanta da en az 180 TL ediyor. Hem de MSI GE60'ın ekran kartı daha iyi :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı