MSI değişim iade onayı

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
IMG_20200804_160123.jpg

Arkadaşlar A320 Pro Max anakartın sonucu belli olmuş, şimdi ben ürünü 542TL'ye almıştım, iade edeceğim, şimdi bu rapor ile yüzde yüz iade edebiliyorum değil mi?

Çünkü bugün B450M S2H sipariş etmeyi düşünüyorum, eski anakartım daha elime ulaşmadı, muhtemelen bugün kargoya verir MSI, sorun olmaz değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 630798

Arkadaşlar A320 Pro Max anakartın sonucu belli olmuş, şimdi ben ürünü 542TL'ye almıştım, iade edeceğim, şimdi bu rapor ile yüzde yüz iade edebiliyorum değil mi?

Çünkü bugün B450M S2H sipariş etmeyi düşünüyorum, eski anakartım daha elime ulaşmadı, muhtemelen bugün kargoya verir MSI, sorun olmaz değil mi?
Hocam merak ediyorum da, anakartınızın problemi neydi?

Yasal olarak iade alma hakkınız var ve kullanın. Ben sizin yerinizde olsam, paranın iade edileceğinden emin olduktan sonra B450M alırdım.

Bazı firmalar kendini çakal sanıp sadece değişim yapıyor vs. diye diretmeye kalkıyor. Önce iade garantisi sonra sipariş derim.

Bende ondan emin olamadım, ama iade hakkım var koşulsuz şartsız almaları lazım bence, elimde rapor var çünkü.

Zamanında kendi anakartımı götürmüştüm benim hatam olan bir şeyi de garnatide tamir etmişlerdi. Büyük ihtimal size İade / Değişim formu verecekler siz de o form ile satın aldığınız yere başvurup para iadenizi alacaksınız. Bir çok firmada süreç böyle işliyor.

Geri
Yukarı