MSI Delta 15 alınır mı?

Delta 15 iyi bir model fakat hem 85W olması hem de MUX olmaması rakiplerinden geride kalmasını sağlıyor atılan HP Omen alüminyum kasa iyi bir model alternatif olarak Legion 5 iyi olur:
HP özellikleri:

Delta 15 125W ama ben 127W da gördüm.

İyi fiyat. Eksisi MUX.

Max 120W'mış. Yanlış bilgi vermişim. Mobilite + performans için çok iyi seçim.
@Gregorz Brzecz. ayrıca AMD optimize oyunlarda 3070 Max-P gücü veriyor. A.C Valhalla vb.

MUX olmamasının dezavantajını görmedim hem smartshift Max var GPU ve CPU uyumlu çalışıyor sebebi bu büyük ihtimal.
Havayı üstten alıyor değil mi hocam?

Alttan da alıyor sanırsam tam emin değilim.

Jarrod's Tech ve benzeri inceleme videolarında 125W çektiğini görmüştüm. 80W olacağını sanmıyorum.
Ayrıyeten sadece oyun performansına odaklansaydım dediğiniz gibi Lenovo'ya yönelirdim fakat bilgisayarı her yerde kullanacağım ve pil ömrü, kasa ve malzeme kalitesi de benim için önemli.
Şunu ekleyeyim 135W denilmiş.Eki Görüntüle 1270528
@T129Atak @Radeon RX 5500M Sizler ne düşünüyorsunuz?

Radeon almayın hocam, illallah ettim driver problemlerinden. 1 2bin daha fazla verin NVIDIA alın.

Hocam ne gibi sorunlar yaşadınız? Ben şu anlık bir problem yaşamadım hatta bence Radeon Software bayağı iyi çalışıyor. Bana kalırsa MSI Center daha sıkıntı.

İlk başta öyleydi hocam bende de. Son 2 3 haftadır her driverda ya mavi ekran ya da çökme yaşıyorum. Bugün itibariylede harici ekran kartı 5600M'i hiçbir şekilde görmemeye başladı. Ki bunlar ilk değil, aldığımdan itibaren sürekli buna benzer problemler yaşadım, ama 1.yıl dolduktan sonra hatsafhaya çıktı.

İlk başta öyleydi hocam bende de. Son 2 3 haftadır her driverda ya mavi ekran ya da çökme yaşıyorum. Bugün itibariylede harici ekran kartı 5600M'i hiçbir şekilde görmemeye başladı. Ki bunlar ilk değil, aldığımdan itibaren sürekli buna benzer problemler yaşadım, ama 1.yıl dolduktan sonra hatsafhaya çıktı.

Haklısın hocam ama bu farklı bir seri ve bu seriye ces 2022 bayağı fazla yeni ekran kartı eklendi bence AMD bu kadar laptop ekran kartı üretip satmayı düşünürken önemsememezlik yapmaz o zaman laptop sektörüne girmezdi.

Hocam sizdekine özgü bir durum olabilir mi?

Olabilir ancak Radeon'larda driver problemleri çok yaygın bildiğiniz üzere. 6000M serisi nispeten daha iyi deniyor ancak ne kadar doğru bilmiyorum.

Haklısın hocam ama bu farklı bir seri ve bu seriye ces 2022 bayağı fazla yeni ekran kartı eklendi bence AMD bu kadar laptop ekran kartı üretip satmayı düşünürken önemsemezlik yapmaz o zaman laptop sektörüne girmezdi.

Hocam tüm 5000M serisi böyle maalesef, 6000M'e o kadar kart çıktı ama şahsen ben onlarında kullanılacağını düşünmüyorum. MSI'ın AMD serisi ve birkaç laptoptan öteye gidemezler. Hala driver problemleri çok yaygın.

Geri
Yukarı