MSI Dragon Center BIOS güncelle diyor

modLes

Centipat
Arkadaşlar merhaba, size bir sorum olacak. BIOS güncellemesini flash diskten yaptım fakat Dragon Center sürekli şu uyarıyı veriyor; uyarı derken sistemi tara dediğimde anakart BIOS, VGA BIOS ve FW BIOS var, bunun için de FW BIOS sürüm farkı var diyor, güncelle diyor. Bu FW BIOS nedir arkadaşlar? Resim de ekliyorum. Açıklamasını yapabilecek bilgili arkadaş var mı?

Adsız.png

Adsız1.png

Bios güncellemelerini Drasgon Center üzerinden yapmanızı önermem. Pek stabil bir yazılım değil.

MSI'ın ürün sayfasından BİOS dosyasını indirerek güncelleyin. EXE formatında oluyor genelde.

FWBİOS; Firmware BİOS'u.

Ben de birkaç kez denk geldim, amaan güncelle dedim :) . Bir sorun olmadı ama bu sizde de sorun olmayacak anlamına gelmiyor. En iyisi anakartın kendi sitesinden BİOS güncellemesi varsa indirip USB bellek ile güncellemek.

Ben de birkaç kez denk geldim, amaan güncelle dedim :) . Bir sorun olmadı ama bu sizde de sorun olmayacak anlamına gelmiyor. En iyisi anakartın kendi sitesinden BİOS güncellemesi varsa indirip USB bellek ile güncellemek.
bios u güncelledim oyle fw bios ne oluyor onu anlamadım :) neden sürümü 4 güncell 6 diyor biosu ben yazılımlardan guncellemem aman sende oyle yapma derim :)
Bios güncellemelerini Drasgon Center üzerinden yapmanızı önermem. Pek stabil bir yazılım değil.

MSI'ın ürün sayfasından BİOS dosyasını indirerek güncelleyin. EXE formatında oluyor genelde.

FWBİOS; Firmware BİOS'u.
bios u güncelledim zaten ona rağmen FW bios sürümü güncelle geliyor. Yani BİOS ile FW BİOS arasındaki fark ne fw bios. bios kısmından nasıl guncellenir ? Flash ile bios u güncelleme rağmen veriyor bu uyarıyı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı