Çözüldü Dragon Center BIOS güncellemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

erdemsays

Kilopat
Yer
Balıkesir
Merhaba, B450 Tomahawk Max kullanıcısıyım. Dragon Center üzerinde BIOS güncellemesi gördüm ve tıkladım. Yaklaşık 15-20 dakikadır ekran kartı fanı son devirde çalışıyor ve klavye, mouse, monitör hiçbiri çalışmıyor. Normalde BIOS güncellerken klavye ve mouse kapanıyor zaten biliyorum fakat ilk defa monitör çalışmıyor. Güncelleme yapıyor mu yapmıyor mu ne durumda bilmiyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmaya korkuyorum sizce beklemeli miyim biraz daha yoksa reset mi atmalıyım?

Screenshot_20201201-202619_Gallery.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
MSI Global Şurada BIOS dosyası dururken ne diye Dragon Center ile yaparsınız ki. 15-20 dakika BIOS Update için çok uzun bir süre, umarım çökmemiştir güncelleme esnasında ama çökmüş gibi gözüküyor. Yapacak bir şey yok reset atın. Reset atsanız da açılmayacak muhtemelen ama. Sistemin gücünü kesip BIOS pilini çıkarın, 5 dakika sonra geri takın. Yine bir tepki olmazsa kartı garantiye göndereceksiniz mecburen.

cryptolocker

Kilopat
Yer
Karamoja/UGANDA
MSI Global Şurada BIOS dosyası dururken ne diye Dragon Center ile yaparsınız ki. 15-20 dakika BIOS Update için çok uzun bir süre, umarım çökmemiştir güncelleme esnasında ama çökmüş gibi gözüküyor. Yapacak bir şey yok reset atın. Reset atsanız da açılmayacak muhtemelen ama. Sistemin gücünü kesip BIOS pilini çıkarın, 5 dakika sonra geri takın. Yine bir tepki olmazsa kartı garantiye göndereceksiniz mecburen.

Son düzenleme:
Çözüm
KS
erdemsays

erdemsays

Kilopat
Yer
Balıkesir
Jumper ile resetledim hallettim teşekkür ederim ilginiz için, bildirim gelmemiş mesajınızı görmedim.
@erdemsays Açtığınız konuya neden cevap yazmıyorsunuz?
Etiketleyene kadar konu hakkında bildirim gelmedi maalesef.

Yeni konular

Yukarı