MSI Dragon Center SDK Hatası

dispoLL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba MSI Clutch GM11 Mouse satın aldım. Dragon Center uygulamasını mouse için bulup indirdim fakat yüklerken SDK. deyip programı kendi kendine kapatıyor. Her açtıgımda böyle yapıyor. Resette attım yükledikten sonra PC'ye fakat olmadı. Nedenini anlayamadım yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer sisteminizde yüklü ise sorun Valorant'ın Vanguard hile koruma sisteminden kaynaklanıyormuş. (Alıntı)

Denetim masasında program kaldırmada görünmüyor zaten windows uygulamalarda görünüyor ordan kaldırabilirsin ayrıca rtx 2060 uyumludur rtx 2060 ın msi sayfasında olmayabilir bende anakart sayfasından indirdim zaten sen 2.0.44.0 sürümünü yükle görünecektir

Kullandım Live Update ile sadece sürücüleri güncelleyip bu programları indirebiliriz.

SDK başlatılıyor diyor bende de Bu SDK nereden indiriliyor ? Dragon Center'ın içinde mi geliyor yoksa harici mi indirmek gerekiyor ?

dragon center kurarken indirmeni istiyor zaten temiz sil dosyalarını temizle temiz kurulum yap son versiyonu

dragon center kurarken indirmeni istiyor zaten temiz sil dosyalarını temizle temiz kurulum yap son versiyonu
işte onu istemiyordu benden. tamamen silip MSI Global'ın sitesinden indirince sorun ortadan kalktı ve tekrar sordu. teşekkürler..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…