MSI Dragon Gaming Center Shift modu çalışmıyor

mymert

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar,
MSI gs60 2qe ghost pro kullanıyorum. Birkaç haftadır MSI Dragon Gaming Center'da Fn+F4, Fn+F5, Fn+F7 tuş kombinasyonları çalışmıyor. Shift yapmam için uygulamaya kendim girip oradan değiştirmem gerekiyor, kısayol olarak hemen yapamıyorum. SCM ve Dragon GC. Silip yürkledim tekrar tekrar ama düzelmedi. Sorun neden kaynaklanıyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de benzer bi sorun var Dragon Gaming Center programı sistem başlatıldığında açılmıyor. Yanıt vermiyor olarak gözüküyor programı silip tekrar yükledim fakat yine de sorun devam ediyor. Acaba siz sorunu nasıl çözdünüz. Yardım ederseniz..

Bende de benzer bi sorun var Dragon Gaming Center programı sistem başlatıldığında açılmıyor. Yanıt vermiyor olarak gözüküyor programı silip tekrar yükledim fakat yine de sorun devam ediyor. Acaba siz sorunu nasıl çözdünüz. Yardım ederseniz..
Dragon Gaming Center Programı SCM ile ortak çalışıyormuş. Ben SCM nin başlangıçta çalışmasını durdurmuştum ondan DGC çalışmamış. Sonradan görev yöneticisinden başlangıçta çalışacak şekilde ayarladım. Siz SCM ve DGC yi silin sonra ilk SCM sonra da DGC yi yükleyin. Yeniden başlamada SCM nin açıldığını kontrol edin.

Dragon Gaming Center Programı SCM ile ortak çalışıyormuş. Ben SCM nin başlangıçta çalışmasını durdurmuştum ondan DGC çalışmamış. Sonradan görev yöneticisinden başlangıçta çalışacak şekilde ayarladım. Siz SCM ve DGC yi silin sonra ilk SCM sonra da DGC yi yükleyin. Yeniden başlamada SCM nin açıldığını kontrol edin.

kardeşim Allah razı olsun. aynı sorun bende vardı dediğin gibi yaptım oldu..

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı