MSI DS502 vs HyperX Cloud

Hakansrn24

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu iki kulaklık arasında kaldım. Genellikle oyunlarda komutçu olduğum için sesimin iyi gitmesi lazım. Toplayacağım bilgisayarda anakartım ve ekran kartım MSI olacak. Kaliteli ses kasmam lazım, sesin nereden geldiğini iyi anlamam lazım ve tabii ki sesimin kaliteli ve anlaşılır gitmesi lazım. Sizce hangisi?(300 lira 330 lira gibi bir fiyat aralıgına göre öneride yapabilirsiniz.)

Son düzenleme:
İkisi de aynı fiyatlarda ise DS502 modelini öneririm. 7.1 desteğinin olması diğerine göre büyük bir avantaj. Ayrıca mikrofonu çok kaliteli. Öneririm.

İkisi de aynı fiyatlarda ise DS502 modelini öneririm. 7.1 desteğinin olması diğerine göre büyük bir avantaj. Ayrıca mikrofonu çok kaliteli. Öneririm.
Ben uzun zaman bilgisayar başında kalacağımdan kulak ağrıtmamamsı rahat tutması gerek sizce hangisi bu konuda başka önerileriniz varsa değerlendiririm.

Cloud Core çok rahattır onda sıkıntı yaşamazsın. Diğer kulaklığı bir yerde denemeni öneririm. Herkesin kafa yapısı farklı sonuçta.

DS502 ergonomi olarak Cloud'dan çok uzak. İki kulaklığında mikrofonu ve ses kalitesi iyi. Ds502 usb ve kendinden ses kartlı olduğu için telefonda kullanamazsın. Ayrıca önünde sallanan ses kartı çok sinir bozucu sürekli eline koluna dolanıyor. Cloudun mikrofonu sökülebiliyor. Kafa ayarı var, ds502 de yok. Ben her türlü 502'nin parasını haketmediğini düşünüyorum. Somic g941 veya rampage sn-rw1'den hiçbir farkını göremedim denediğim halde. Kendim Somic g941 kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı