Msi Ekran Kartlarının Gaming Serisinin Diğerlerinden Farkları

1050 alacaksanız en ucuzunu alın çünkü kart ısınmıyor ve iyi bir soğutmaya ihtiyacı yok. Paranız cebinizde kalsın oyun alırsınız.

Overclock yapmayı düşünüyorum.Peki ekran kartını yapınca işlemciyi de illa ki yapmak gerekiyor mu?

İşlemcin düz ise overclock yapamayacağına göre böyle bir şart yok demektir. Hem öyle olsa en ucuz ekran kartına bile pahalı overclock edilen işlemci gerekirdi. :D

OC yapsanız da fark etmez, fan daha hızlı döner ama yine aradığınız ısıda kalırsınız. OC yapacaksanınız diye o karta Custom döngü yapacak değilsiniz. Kartı aldıktan sonra zaten performansının yeterli olduğunu görüp OC yaparak kartı boğmaya gerek olmadığını göreceksiniz.

OC yapsanız da fark etmez, fan daha hızlı döner ama yine aradığınız ısıda kalırsınız. OC yapacaksanınız diye o karta Custom döngü yapacak değilsiniz. Kartı aldıktan sonra zaten performansının yeterli olduğunu görüp OC yaparak kartı boğmaya gerek olmadığını göreceksiniz.
Benim demeye çalıştığım şey aslında evet dediginiz gibi suan oyunlarda yeterli olacak ancak ilerleyen donemlerde yetersiz kaldığı zaman oc ile veya değil ısınmaya başlayacak bunun içinde soğutmasının iyi olmasini istiyorum.Yanlis mi dusunuyorum?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı